FAKTY

Straż Miejska bierze się za drifterów. „To zostanie ukrócone” [VIDEO]

Kierowcy będą namierzani i pociągani do odpowiedzialności.

Mieszkańcy co rusz skarżą się na kierowców, którzy przyjeżdżają do parku Wolności i driftują – jeżdżą w kontrolowanym poślizgu, co wiąże się z hałasem, piskiem opon.

Strażnicy miejscy ostrzegli dziś w mediach społecznościowych, że „to naruszanie porządku w miejscu publicznym zostanie ukrócone. Teren parku jest monitorowany, a kamery rejestrują wszystkie przekroczenia przepisów”.

Dodali, że będą identyfikować pojazdy, a wobec ich właścicieli wszczynać postępowania wyjaśniające, które mogą skończyć się wystawieniem mandatu do wysokości 500 zł lub postępowaniem sądowym.

– Nie będziemy stosować taryfy ulgowej – deklaruje komendant SM Tomasz Makrocki.

(Fot. i video: Straż Miejska w Pabianicach)

Tagi:

3 komentarze do “Straż Miejska bierze się za drifterów. „To zostanie ukrócone” [VIDEO]

  1. no jasne
    lepiej niech sobie kupią dopalacze i w ciszy zalegną w krzakach
    a moze jednak da sie to robić w cywilizowany i legalny sposób w kraju który ma dwa stare tory wyscigowe i nic więcej do zaoferowania
    sa miasta gdzie takie place juz działaja i nawet zarabiaja na siebie

  2. Pabianice są poważnie zadłużone, kandydat na posła z PiS C. chce sobie przypisać zasługę zadłużenia Pabianic, co jest winą Mackiewicza. Lepiej zalegalizować driftowanie i brać za to kasę, a ścigać tylko tych co nie chcą płacić. Zresztą straż miejska też jest bardzo droga w utrzymaniu, a pożytek z niej wątpliwy, jedynie ekopatrol ma sens.

Comments are closed.