OPINIE

Strzelnica: Obłudnicy

Oto politycy opozycji parlamentarnej bronią wolnych mediów. Ich śladami poszli lokalni politycy w Pabianicach. Na wczorajszej (21.12.) sesji wiceprzewodniczący Rady Powiatu Arkadiusz Jaksa (PO) założył T-shirt z nadrukiem „Wolny Sejm, Wolne Media, Wolni Polacy”, a radni PO wznieśli  przygotowane wcześniej kartki z takim samym hasłem.

Pusta i fałszywa to demonstracja, przeczy bowiem rzeczywistej postawie manifestantów. Radny powiatowy i prezes ZWiK Rafał Kunka (PO) nie odpowiada na wnioski o informację publiczną, zasłaniając się tajemnicą handlową. Nie tak dawno zwolnił dyscyplinarnie pracownika pod zarzutem rozpowszechniania krytycznej wobec zarządu spółki podziemnej gazetki „Zwikówka”. Starosta Krzysztof Habura (PO) dostał od naszej redakcji kartkę papieru z jasną, konkretną treścią. Tej kartki nie wyjął na sesji, ani nie poinformował nas, czy i jaka zapadła decyzja. O czym napisaliśmy? Przeczytajcie.

PS. Identyczne pismo otrzymał poukładany z PO prezydent Grzegorz Mackiewicz. I także na nie nie odpowiedział.

Magdalena Hodak

2 komentarze do “Strzelnica: Obłudnicy

  1. zupełnie nie rozumiem celu tego protestu.
    Sesja dotyczy spraw naszych, lokalnych, powiatowych. Radni spotkali się w celu omawiania budżetu, napraw dróg, oświetlenia, szkołami itp, a tu nagle wyskakują z jakimiś hasłami. Chyba coś im się pomyliło…

  2. serio myslalyscie, ze cos dostaniecie? :) tylko usluzni czerpią z tego kielicha podatnikow…

Comments are closed.