ROZRYWKA

Sukcesy w biegach na orientację

Po ostatnim sukcesie Kingi Królik przyszedł czas na orientalistów, którzy stanęli na starcie mistrzostw Polski w biegu sprinterskim oraz w sztafetach sprinterskich.
-Sobota (11.06.) wyścig po uliczkach Oleśnicy na trasach z dodatkowymi zamkniętymi przejściami utrudniającymi wybór wariantów:
Srebrny medal i tytuł wicemistrzyni Polski wywalczyła w kategorii K20 Julia Krempińska, której do złota zabrakło zaledwie 3 sekund oraz w kategorii K45 Katarzyna Konc. Swój pierwszy medal mistrzostw Polski w biegu indywidualnym w kolorze brązowym zdobył Maciej Sztranek w kategorii M16. Brąz zawisł też na szyi naszej utytułowanej zawodniczki Marii Pabich. Bardzo blisko podium, bo na miejscu czwartym zakończył zmagania Jan Sztranek i Piotr Krempiński.
-Niedziela – bieg sztafetowy:
  W TOP 6 na miejscu piątym zameldowały się nasze dwie sztafety: S16 w składzie Marika Kozuń i Maciej Sztranek oraz “eliciarskiej” S21 z Julią Krempińską, Mariuszem Pabichem, Janem Sztrankiem i Marią Pabich. Tylko 1 sekundy zabrakło do TOP 6 naszej drugiej sztafecie S16 z Kają Młynarczyk i Frankiem Krempińskim.
(Źródło: UKS Azymut Pabianice)