FAKTY

Świątecznie w komendzie

W auli KPP Pabianice odbyło się przedświąteczne spotkanie mundurowych.

Najpierw harcerze z 79. PDH ,,Wilki” przekazali na ręce komendanta insp. Cezarego Petrusa Betlejemskie Światełko Pokoju. Następnie nasi dzielnicowi otrzymali upominki od Narodowego Instytutu Samorządu Terytorialnego w Łodzi. Wręczała im je dyrektor NIST dr Iwona Wieczorek.

Spotkanie było okazją do uhonorowania 14 wyróżniających się funkcjonariuszy. Nagrody, przyznane przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi insp. Andrzeja Łapińskiego, otrzymali: sierż. szt. Przemysław Galuś, asp. szt. Aleksander Kubacki, nadkom. Sławomir Kłos, mł. asp. Marek Marusiński, mł. asp. Anna Kłos, asp. szt. Rafał Ceglarek, kom. Piotr Adamczyk, sierż. szt. Zbigniew Sysio, mł. asp. Aleksandra Białkowska, sierż. szt. Michał Łyszkowski, st. asp. Cezary Misiak, asp. szt. Sławomir Lewandowski, kom. Joanna Szczęsna, st. sierż. Kamil Pawliszak.

Podsumowując uroczystość, szef pabianickiej policji złożył świąteczno-noworoczne życzenia oraz podziękował funkcjonariuszom za pracę w 2017: – To był trudny rok, niosący ze sobą zmiany strukturalne i personalne w komendzie. Dodatkowo rozpoczęły się prace remontowe w jednostce – mam nadzieję, że stale będziemy przyczyniać się do poprawy warunków służby policjantów i pracowników – powiedział insp. Cezary Petrus.


3 komentarze do “Świątecznie w komendzie

  1. Sirżantowi Pawliszakowi grozi pozew sądowy, niech się zbytnio nie cieszy.

  2. Napiszę wniosek do mnistra spraw wewnętrznych, aby sierżantowi Pawliszakowi odebrał tę nagrodę, sierżant Pawliszak wie dokładnie czemu, a ja chętnie opiszę sprawę w gazecie, jeśli sierżant Pawliszak czuje się dyskryminowany.

  3. Gratulacje dla Panów Misiaka i Sysia, nagordy im należą się. No i wreszcie Pan Sysio doczekał się jakiegoś wyróżnienia, a ciężko na nie zapracował. Nie mam złych wspomnień z czasów, gdy był naszym dzielnicowym i musiał użerać się z gangami na osiedlu przy Warszawskiej.

Comments are closed.