FAKTY

Świętują od ponad dekady

Za nami XII Gala Wolontariatu.

Gala jest zwieńczeniem pabianickich obchodów Międzynarodowego Dnia Wolontariusza. Wcześniej odbywały się warsztaty, happeningi, szkolenia, turnieje sportowe. Spotkanie podsumowujące rok działalności tradycyjnie odbyło się w kinie Tomi.

Zanim nagrodzono najaktywniejszych wolontariuszy i sympatyków, uczczono pamięć Sylwestra Jagudzkiego, który zawsze angażował się w organizację wolontariackich i charytatywnych imprez.

Na scenie pojawili się mali tancerze z “Eskadry”, podopieczni WTZ, aktorzy z grupy “DlaNiepoznaki”, Martyna Stępień (II LO) oraz Justyna Matusiak i Patrycja Kołomańska z INSPRO. W tym roku gościem specjalnym był aktor Ireneusz Czop, znany z ról m.in. w filmie „Pokłosie” i serialu „Komisarz Alex”

Złote Serca: Zofia Mysłowska, Jerzy Michalski, Sandra Kaszowska, Anna Krawczuk, Sylwia Szumiał, Jacek Raniowski, „Formownia”.

Najaktywniejsi wolontariusze: Izabela Malinowska (ZS3), Weronika Grabowska, Martyna Wiśniewska (PCK), Justyna  Tokarczyk (PCK), Justyna Nowacka (II LO), Kamil Gręda (ZS2), Arkadiusz Utracki (SP16), Magdalena Łondka (ZS5), Michalina Ulas (SP16), Damian Wawszczak (GW „Agrafka”).

Najaktywniejsi koordynatorzy wolontariatu: Tadeusz Gęs (SP3), Aleksandra Kapuścińska (SP3), Dorota Malinowska (SP3), Justyna Zbierkowska (SP3), Aleksandra Karaszkiewicz (SP3), Krzysztof Woszczak (SP3), Katarzyna Kozłowska (ZS3), Joanna Żuber (ZS3), Arkadiusz Marek (ZS3), Urszula Masłowska (ZS3), Małgorzata Grabarz (PCK), Agnieszka Molenda (I LO), Aneta Madalińska (II LO), Anna Michalak (SP13), Dorota Pawłowska (SP13), Małgorzata Gęs (ZS2), Agnieszka Błoch (ZS2), Ewa Szymańska (ZS2), Izabela Podgórna (TPBA), Agnieszka Krzysztofik (SP16), Magdalena Pintera-Wall (SP16), Sławomira Ruta (Fundacja Miauczykotek), Magda Piechowska (Fundacja Kundel Bury), Anna Kurkowska (ZS5), Monika Trzecińska-Szplit (SP2), Monika Jaksa (SP2), Dorota Dauksza (SP1), Irena Łojek (SP1), Agnieszka Jaksa (GW „Agrafka”).


Jeden komentarz do “Świętują od ponad dekady

  1. Jak można być koordynatorem wolontariatu, skoro nie dba się o własnego psa???Trzyma się go całe dnie, od rana do nocy na zewnątrz, bez możliwości schronienia się i odpoczynku, bez jedzenia, bez spacerów. Bez odpowiedniej budy nawet. Jak można? Nie bacząc na nieustające szczekanie, choć jest się w domu? To młody bigiel. Wyciągnął ten pies zły los na loterii. A to już drugi pies tak samo przedmiotowo traktowany przez tę” koordynatorką wolontariatu”.

Comments are closed.