FAKTY

Szuka ich policja [KOMUNIKAT]

Posterunek Policji w Hermanowie Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach prowadzi postępowanie w sprawie dokonanej 20 kwietnia br. w miejscowości Rydzyny (gm. Pabianice) kradzieży pieniędzy oraz butelki koniaku oraz w sprawie o dokonanie 29 kwietnia w miejscowości Bychlew gm. Pabianie kradzieży pieniędzy .

Sprawcami są dwie kobiety i mężczyzna – pierwsza w wieku około 40 lat średniej budowy ciała, ubrana w kurtkę koloru niebieskiego, na głowie chusta w kolorze pomarańczowym, spodnie niebieskie, na twarzy maseczka koloru jasno-niebieskiego druga kobieta w wieku około 50 lat, tęgiej budowy ciała, ubrana w sukienkę w kolorze bordowym z rękawami w kolorze jasno-niebieskim, na głowie chusta w kolorze czarnym, mężczyzna w wieku około 55 lat, tęgiej budowy ciała, ubrany w bluzę koloru niebieskiego, spodnie koloru czarnego, na głowie kaszkiet koloru ciemnego, na twarzy maseczka koloru jasno-niebieskiego. Sprawcy poruszali się pojazdem marki Renault Megane (kombi) na niemieckich numerach rejestracyjnych (koloru szarego).

Osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawców lub które rozpoznają pojazd proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu 47 8424 087 lub 47 8424 089 (pon-pt., godz.08:00-16:00) lub na telefon Dyżurnego KPP Pabianice 478424 301 lub 478424 302 czynny całą dobę .

(Źródło KPP Pabianice/KOMUNIKAT)