OPINIE

„TAK” dla Marszu Równości [WYNIKI ANKIETY]

Kilka dni temu napisaliśmy o pomyśle zorganizowania w naszym mieście Marszu Równości (CZYTAJ TUTAJ), który wyszedł od dziennikarza-podróżnika z Pabianic Michała Cessanisa. Lokalni włodarze nie powiedzieli „nie”. Uważają, że temat jest do przedyskutowania.

W ankiecie na Facebooku zapytaliśmy Was, czy chcielibyście, aby w Pabianicach odbył się Marsz Równości. Głos zabrało blisko 2.900 osób. Mobilizacja obu środowisk (zwolenników i przeciwników) była ogromna – grubo ponad kilkaset głosów oddali internauci spoza naszego miasta. Choć przez pierwsze godziny odpowiedź „NIE” miała dwukrotnie więcej wskazań, ostatecznie zwyciężyła odpowiedź „TAK”, która uzyskała ponad 1,9 tys. kliknięć do 880 (69% do 31%).

 


Jeden komentarz do “„TAK” dla Marszu Równości [WYNIKI ANKIETY]

  1. Przed kilku dniami w Sztokholmie, Antifa zablokowała marzs LGBT z powodu ich faszystowskości, bo obrażają migrantów islamiskich. Zaostrzenie kar za pedofilię uderzy w młodocianych gejów, dwóch gejków po 14 lat, to wedle ustawy pedofile, no i grozi im 30 za robienie sobie ,,dobrze”, a jak wyjdó z więzienia, to będą mieć po 44 lata, stare gejowskie dziady. Walka z faszyzmem trwa! :D

Comments are closed.