FAKTY

Tak wygląda remont pod przychodnię POZ w szpitalu

Do tej modernizacji nie mamy szczęścia. Ledwo zaczęli, a już się zmęczyli.

Pabianickie Centrum Medyczne w końcu po czwartym przetargu wyłoniło wykonawcę remontu pomieszczeń, do których na początku października przeprowadzić się musi poradnia z ul. Wileńskiej.

Choć terminy naglą, na placu robót nie widać zapracowanej brygady. Jeden z fachowców zasnął na styropianie (widok przez szybę od strony Jana Pawła II). Zdjęcie wykonał nasz czytelnik dziś ok. godz. 9.30.

Przypomnijmy, że choć startujący w przetargu mieli wykonać cały remont, prace rozbiórkowe i demontażowe wykonała ekipa PCM (pisaliśmy o tym TUTAJ). Ale chyba nie po to by pracownicy zwycięskiej firmy mogli sobie odpoczywać…

Tagi:

5 komentarzy do “Tak wygląda remont pod przychodnię POZ w szpitalu

    1. Też się zaczęliśmy zastanawiać, czy nie chory, ale czytelnik, który zaobserwował sytuację, powiedział, że kręcił się jeszcze obok drugi pracownik, człowiek na zdjęciu leżał na styropianie w pozycji raczej wypoczynkowej.Nie jesteśmy w stanie teraz rozstrzygnąć, skąd ten leżący człowiek, gdyż nie miał żadnych firmowych oznaczeń. Spróbujemy się jednak dowiedzieć.

  1. Jakie panie takie zarządzanie. Prezydent zarządzanie spólką oddał w ręce kobiet to chłopaki śpią sobie spokojnie.
    Pani prezes, wiceprezes, nadzorująca wiceprezydent i pani naczelniczka z wydziału zdrowia. Takie efekty kilkuletniej zabawy. Niebawem pewnie zobaczymy nieco więcej kwiatków…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *