FAKTY

Tragiczny wypadek. Ustalenia policji [AKTUALIZACJA]

Wypadek pod Lutomierskiem. Pabianiccy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Łasku wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do którego doszło w Babicach. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 24-letni mieszkaniec powiatu poddębickiego.

Wypadek miał miejsce wczoraj (31 marca) ok. godziny 21.00. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący mazdą 6 z niewyjaśnionych przyczyn utracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Śmierć poniósł 24-letni kierujący. Pięcioro pasażerów zostało przewiezionych z obrażeniami ciała do szpitali w Łodzi i Zgierzu (kobieta 21 l. z powiatu pabianickiego, mężczyźni w wieku 15,17, oraz 26 z powiatu pabianickiego, a także 21 – letni mężczyzna 21 lat z powiatu poddębickiego).

Na mocy decyzji prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone w prosektorium. Stan trzeźwości kierowcy będzie znany po przeprowadzonej sekcji zwłok.

[AKTUALIZACJA] Jak poinformowali dziś (2 kwietnia) wieczorem druhowie z OSP Lutomiersk, 1 kwietnia, w wyniku obrażeń odniesionych w wypadku, zmarła w szpitalu 21-letnia pasażerka pojazdu.

(Źródło: KPP Pabianice)