ROZRYWKA

Turniej o puchar św. Mikołaja. Przybywajcie!

Pabianiccy działacze Obozu Narodowo-Radykalnego zapraszają do udziału w drugiej edycji charytatywnego turnieju piłki nożnej. Zawody rozgrywane będą o puchar św. Mikołaja.

12250095_1234222699936540_7525211858420604082_n– Tym razem z racji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia gramy dla najmłodszych mieszkańców Domu Samotnej Matki. Osoby, które nie mają możliwości lub ochoty na sportowe zmagania mogą przez cały czas trwania wydarzenia przynosić dary – mówi Krzysztof Szałecki z ONR Pabianice.

Wpisowym dla drużyn które zechcą zagrać w turnieju jest paczka z upominkami oraz słodyczami dla dzieciaków za minimum 100 zł. Drużyna na turniej powinna składać się z 6 zawodników (bramkarz + pięciu w polu) oraz trzech graczy rezerwowych. Formuła turnieju będzie zależna od liczby oraz poziomu drużyn. Zapisy pod numerem tel. 786-232-659 lub adresem mailowym: onrpabianice@wp.pl

Turniej rozpocznie się o godz. 9:00, 20 grudnia w Hali Sportowej przy ul. Orla 1 w Pabianicach. Drużyny proszone są o zgłoszenie się najpóźniej pół godziny przed turniejem. Każdy zawodnik turnieju jest bezwzględnie zobowiązany do posiadania obuwia sportowego przeznaczonego do gry na parkiecie. Z racji niedawnego remontu obiektu będzie to restrykcyjnie sprawdzane.

To jest najbardziej potrzebne mieszkańcom DSM:
– Mleko Bebiko
– Pieluszki rozm. 5 i 6
– Butelki (różne rodzaje)
– Chusteczki nawilżające dla niemowląt
– Szampony i mydełka dla niemowląt
– Herbatki ziołowe dla dzieci od pierwszych dni życia
– Ubrania dla dzieci (każdy wiek)
– Pościele, kołderki dla dzieci i dorosłych
– Paczki żywnościowe dla maluszków
– Słodycze dla starszych dzieci
Zawsze przydadzą się niepotrzebne już rzeczy np. wózki, nosidełka, rowerki, zabawki itd. Jeśli ktoś ma życzenie, może też przynieść coś nowego. Osoby nie biorące udziału w turnieju, a chcący pomóc lub pokibicować organizatorzy także zachęcają do przynoszenia prezentów!

Tagi: