ROZRYWKA

W Ldzaniu pracował komisarz Alex

13 marca rusza nowy sezon serialu “Komisarz Alex”.  Wczoraj tuż za granicą naszego miasta kręcone były sceny, jakie wkrótce zobaczymy.

Ekipa filmowa pracowała wczoraj w Osadzie Dwa Młyny w Ldzaniu. To kompleks dwóch budynków położonych w  w pobliżu rozlewiska Grabi. Jego właściciele pochwalili się, że gościli u siebie słynnego Aleksa. “Zjechały się wozy policyjne i karetki, a także przybyło wielu zainteresowanych postronnych. Wszystko dlatego, że Komisarz Alex TVP wywęszył tajemniczą torebkę. Dzielny pies zajrzał do turbinowni (może szukał Pana Bobera) oraz z zainteresowaniem przeprawił się przez rozlewisko. Co znalazł? W sobotę 13 marca o godz. 20.35 rusza nowy sezon! Tam się dowiecie” oznajmili.

Przypomnijmy, że w 2018 roku na polu golfowym A&A w Pabianicach kręcono jeden z odcinków serialu „Komisarz Alex”. Ponad 20-osobowa ekipa filmowa gościła na Roweckiego przez cały dzień.

Rok temu pisaliśmy, że na zasłużoną emeryturę przeszedł owczarek Karo z KPP w Pabianicach, który wcześniej- jako jeden z kilku psich aktorów- występował w popularnym serialu.

“Komisarz Alex” opowiada o pracy i życiu prywatnym łódzkich policjantów. Główny wątek polskiej wersji skupia się wokół trójki pracowników biura policji kryminalnej i ich pomocnika Aleksa, który skutecznie przyczynia się do schwytania przestępców. Każdy z odcinków serialu przedstawia odrębną zamkniętą historię, zakończoną rozwikłaniem kryminalnej zagadki.

(Fot. FB/Osada Dwa Młyny/Komisarz Alex TVP)