FAKTY

W nowej przychodni kolorowo

Pierwsi pacjenci korzystają z POZ w nowym miejscu.

W pachnących nowością gabinetach fototapety z motywem kwiatowym, jest kącik dla dzieci i przewijak dla najmłodszych pacjentów. Całość utrzymana jest w pastelowych odcieniach szarości i zieleni. Tak wygląda przychodnia w Pabianickim Centrum Medycznym, przeniesiona tu z ul. Wileńskiej.

Wczoraj dopinano wszystko na ostatni guzik – cały dzień trwało sprzątanie kartonów, elementów konstrukcyjnych czy starego wyposażenia. Siedzenia przeznaczone do poczekalni były jeszcze zafoliowane (CZYTAJ TUTAJ). Przychodnia jest czynna w godz. 7-18, dziś przyjęto pierwszych pacjentów.

„Już działa – nowa lokalizacja. Wszystko pachnące nowością. Pożegnaliśmy Wileńską, to już historia. Przychodnia POZ przy ul. Jana Pawła II 68 zaprasza (…)” – czytamy na profilu PCM.

(Fot. PCM)

Tagi:

3 komentarze do “W nowej przychodni kolorowo

  1. a jak z dojściem do przychodni gdzie jest droga ewakuacyjna na wypadek np. pożaru. Kto dopuścił do odbioru takiego fragmentu budynku, przecież to była zmiana funkcji tego fragmentu budynku z administracyjnego na przychodnię.

  2. wyglada super
    ale oczywiscie żle bo udało im sie to wyremontować i nawet jest ładnie
    są państwowe urzedy które to nadzorują a wyjsc jest kilka na wszystkie strony
    proponuje doniesienie do prokuratora zawsze jakas satysfakcja

  3. Większa ??? na pewno nie poczekalnia , Poczekalnia mała niema gdzie usiąść 3 gabinety w koncie obok siebie tragedia ale gabinety luksus

Comments are closed.