ROZRYWKA

W weekend nie będziemy się nudzić

Jeszcze nie tak dawno (obostrzenia) nic się nie działo, ale najbliższe dni zapowiadają się rozrywkowo. Oferta wydarzeń jest bogata.
. Spektakl “Olimp, czyli skok na kasę”  w wykonaniu grupy teatralnej “Dla Niepoznaki”  odbędzie się dziś (piątek) w hotelu Fabryka Wełny. Przedstawienie rozpocznie się o godz. 18.00. Gościnnie wystąpią dzieci i osoby z niepełnosprawnościami z Teatru Integracyjnego Czarodzieje oraz Czarty Teatru młodzieńcza grupa teatralna. Aktorzy zagrają specjalnie dla walczącego  walczącego z  glejakiem policjanta. Przy wejściu należy pokazać potwierdzenie wpłaty na leczenie Rafała (min 20 zł) ale może być i więcej. Kwota musi być wpłacona na zbiórkę https://zrzutka.pl/zehcuf
.  26 czerwca (sobota) w godz. 15. 00-20. 00 na boisku LKS Orzeł Piątkowisko wydarzenie “Łączymy pokolenia w rytmie folkloru”. Wystąpi ZPiT Bychlewianka. Będzie:  darmowa wata cukrowa i popcorn, dmuchańce, malowanie buzi, pokaz sztuki ludowej, animacje ludowe, zabawa dla całej rodziny, warsztaty tańca ludowego, pokaz wyrabiania masła, warsztat ceramiczny na kole, pokaz wykonywania zabawek ze słomy.
. 26 czerwca na płycie boiska MOSiR w Pabianicach (Grota- Roweckiego 3) odbędzie się Turniej Piłki Nożnej z okazji 75- lecia MUKS Włókniarz Pabianice i towarzyszący mu piknik. Przewidziano darmowe atrakcje, m.in. Freestyle Football. Niespodzianki przygotowali strażacy i policjanci.
. Też w sobotę stowarzyszenie Skrzydła, działające przy naszej parafii św. Maksymiliana, zaprasza od godz. 00 (zapisy o 9.30) na I Grę Miejską ,,Drogami Świętego przez Pabianice” i Piknik Rodzinny ,,Na Maxa”, organizowany w sobotę, 26 czerwca br., w godz. 11.00- 14.30  na placu przy kościele św. Maksymiliana. Będą dmuchańce, wystąpi Bychlewianka, a także dzieci z przedszkola “U Lolka”. Prócz tego gry i zabawy, poczęstunek i inne atrakcje.
. 27 czerwca odbędzie się na piknik rodzinny na stadionie w Woli Zaradzyńskiej. W programie: 9.00 – 14.00 Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Ksawerów, 9.00 – 18. 00 darmowe dmuchańce. W trakcie całej imprezy: oprawa muzyczna DJ, grill i mała gastronomia.
. Marcin Daniec będzie bawił publiczność 27 czerwca w Ksawerowie w ramach cyklu “Niedziela u Hoffmana”. Jeśli dopisze pogoda, impreza odbędzie się na scenie letniej (na zewnątrz, przy parku). Jeśli nie – w budynku. Bilety- 45 zł. Więcej TUTAJ. 
Przypominamy:
– W lipcu zamykają basem, więc jest ostatni moment, by z niego skorzystać.
– czynny jest wodny plac zabaw na Lewitynie, a także kąpielisko. Można wypożyczać kajaki czy rowery wodne.