ROZRYWKA

Walczyli do ostatniej lotki

Zawodnicy UKS Korona rozjechali się po Polsce i wrócili z medalami.

7 marca na Krajowy Turniej Młodzików Młodszych do Ząbek pojechały: Anna Ciężka i Agnieszka Kopka (obie jeszcze w kategorii Żak) i zagrały w U13. Anna Ciężka w grze pojedynczej zdobyła BRĄZ oraz w grze podwójnej ZŁOTO z Justyną Olejnik (ABRM Olsztyn) Agnieszka Kopka w grze podwójnej zdobyła SREBRO z Emilią Kepal (Milenium Warszawa)

8 marca:  Harcownik Ursynów Warsaw Open – Krajowy Turniej Młodzików w Warszawie.

Aleksandra Jacoń (młodzik) i Kamil Markus (młodzik młodszy) pokazali tu, że potrafią walczyć do ostatniej lotki. Aleksandra Jacoń zajęła 1. miejsce w grze podwójnej z Anną Kotlarską (MKS Garwolin). Kamil Markus zajął 2 miejsce w grze mieszanej z Kają Ziółkowską (UKS Wschodnia 12 Kielce) oraz 2 miejsce w grze podwójnej z Tomkiem Kotlarskim (MKS Garwolin).

6-8 marca:  Białystok, czyli Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Igrzyska Dzieci w Badmintonie, gdzie zawodniczki UKS Korony reprezentowały swoje szkoły.

Nikola Nowińska i Klaudia Płusa zajęły 4. miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkół w Badmintonie. Karolina Kopka i Julia Koralewska zajęły 4. miejsce w Igrzysk Dzieci Szkół w Badmintonie.

Zawodniczki były pod opieką Svietlany Kosenchuk.

(Fot. UKS Korona)