Wesprzyj nas

Portal pabiaNICE.tv tworzą ludzie zafascynowani naszym miastem i okolicą. Połączenie pasji i profesjonalizmu owocuje coraz większą rzeszą czytelników, którzy – dzieląc się swoimi komentarzami i spostrzeżeniami – inspirują nas i motywują.

Od początku istnienia pokusiliśmy się o treści, których nie można znaleźć w innych lokalnych mediach. To np. unikalne teksty historyczne, analizy dotyczące lokalnej sceny politycznej, interwencje czy miastotwórcze eseje. Nie zapominamy o kontrolowaniu polityków, bo to leży w interesie obywateli.

Redakcja portalu pabianice.tv zaprasza do włączenia się w rozwój niezależnego medium w naszym mieście. Mogą to czynić nie tylko firmy poprzez zamieszczanie u nas reklam. Prosimy o wsparcie wszystkich, którym zależy na dobrej jakości dziennikarstwie.

CZYTAJ “O NAS”

Przekazując wpłatę na nasze konto przyczynisz się m.in. do powstawania poważnych, unikalnych artykułów historycznych na temat lokalnych dziejów i wesprzesz rozwój dziennikarstwa śledczego oraz pracę nad trudnymi tematami. Dzięki Tobie nasz serwis będzie stale modernizowany.

1. CEGIEŁKA (wpłata przez DotPay)

cegielka5 cegielka10 cegielka20cegielka cegielka100 cegielka200


2. PRZELEW  (online, w siedzibie banku, na poczcie lub w innej placówce realizującej przelewy):

FILARETOS MEDIA Magdalena Hodak
95-200 Pabianice, ul. Lutomierska 2
NIP: 731-140-43-35
Numer konta: ING BANK ŚLĄSKI S.A.    05 1050 1461 1000 0092 1555 1087
Kod BIC Swift: INGBPLPW
z dopiskiem: WSPIERAM WAS