ROZRYWKA

Wielkie otwarcie butiku – porady stylistki, rabaty i konsultacje dietetyczne!

Już w ten piątek, 28 września, w C.H. ECHO nastąpi wielkie otwarcie salonu z modą dla Pań – Isabelle Butik. W jego ofercie znajdziemy najnowsze kolekcje polskich producentów i projektantów w rozmiarach od 36 do 54. To idealny moment, by odświeżyć szafę przed zbliżającym się sezonem jesiennym – z tej okazji zorganizowano akcję „MODOWE S.O.S.”.

• Butik otworzy swoje podwoje już o godz. 9.00 – pierwsze dziesięć Klientek do zakupów otrzyma zaproszenie na pyszną kawę i ciastko w „Kawiarce”.

W godz. 12.00-18.00 odbędzie się akcja „MODOWE S.O.S.” – wszystkie Panie będą mogły skorzystać z porad modowych, których udzieli stylistka Ana Pelicana. Panie, które skorzystają z pomocy stylistki i zrobią zakupy w Isabelle Butik, otrzymają 15% rabatu na całą kolekcję.

• W trakcie akcji dla wszystkich Pań na stoisku „Naturhouse Pabianice” będą prowadzone bezpłatnie konsultacje dietetyczne, pomiary składu ciała i masy z oznaczeniem BMI.

„Jeśli masz jakąś ulubioną rzecz w garderobie, ale nie wiesz, z czym ją nosić, weź ją ze sobą i zapytaj naszą stylistkę! Ana podpowie, w jakich kolorach i fasonach jest Ci najlepiej, co z czym łączyć i pomoże w doborze konkretnych ubrań” – zachęca C.H. ECHO.

TUTAJ znajdziecie profil FB Isabelle Butik.

 

art. promocyjny