FAKTY

Wybory 2018: Mackiewicz miażdży Stanka

Wszystko wskazuje na to, że Grzegorzowi Mackiewiczowi udało się przekonać mieszkańców, aby wybrali go na kolejną prezydencką kadencję.

Po podliczeniu wyników z 9 na 29 komisji obecny prezydent uzyskał 4081 głosów, a jego kontrkandydat Włodzimierz Stanek – 1677.

SPRAWDŹ WYNIKI W POSZCZEGÓLNYCH KOMISJACH [AKTUALIZACJE]

Jeśli obiecującego cząstkowego wyniku nie zmienią liczby z innych lokali, Mackiewicz na rządzenie ma teraz 5 lat. Maksymalnie – 10 lat, jeśli skutecznie zawalczy o kadencję 2023-28 (od tegorocznych wyborów wprowadzono dwukadencyjność).

Państwowa Komisja Wyborcza oficjalne wyniki wyborów poda najpóźniej w najbliższą środę.

10 komentarzy do “Wybory 2018: Mackiewicz miażdży Stanka

  1. Łuczak z Ciebiadą powinni sobie w łeb strzelić, zapaść się pod ziemię, bo oni odpowiadają za te klęskę. Ale oni honoru nie mają. Do wygwizdania goście

  2. Wygrało mniejsze zło. Przecież ludzie nie głosowali za Mackiewiczem, tylko przeciwko Stankowi. Szkoda, że do wyborów stanęło tylko dwóch i w dodatku przeraźliwie słabych kandydatów.

  3. Wiedziałem, że tak będzie. Super wynik! Super frekwencja! Prawo i Sprawiedliwość lokalnie “zaorane”.

    Cholera, a już kanistry na tańszą wachę szykowałem w garażu… :D

  4. To było do przewidzenia! PIS sam ostatecznie strzelił sobie w krocze skandalicznym reportażem Gargas o Mackiewiczu!!! Ludzi to wkurzyło i trudno się dziwić! Arogancja i buta PIS w komentarzach powyborczych nie dziwi i teraz wieszczenie własnego zwycięstwa!!!. Sami sobie rzetelnie pracują na swoją klęskę!!! Tak było w Pabianicach!!!, Łodzi!!!, Warszawie!!! itd. itp. Zaczyna się równia pochyła!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *