FAKTY

Wybory 2018: Pełne cząstkowe wyniki (prezydent, rada miejska, rada powiatu)

O godzinie 21.00 zamknięto lokale wyborcze. Komisje zabrały się za liczenie głosów.

Komisja obwodowa nr 1 (GS “Samopomoc Chłopska”, ul. Torowa 25):

Grzegorz Mackiewicz: 1039
Włodzimierz Stanek: 471

Rada Miasta:

Jarmakowska-Jasiczek Aleksandra: 351
Hodak Antoni: 234
Madaj Rafał: 187
Grzejszczak Gabriel: 176
Żeligowski Andrzej: 119
Marczak Iwona: 80
Pędziwiatr Dorota: 89
Michalski Michał: 61
Frejlich Tomasz: 51
Grabowski Jarosław: 46
Kolasa Danuta: 28
Dumka Krzysztof: 27
Madalińska Jadwiga: 19
Gała Marzena: 10

Rada Powiatu:

Pierzchała Tomasz: 316
Jaksa Arkadiusz: 315
Habura Jarosław: 256
Rybarczyk-Cieślar Magdalena: 123
Wenne-Błażyńska Gabriela: 111
Wrzos-Meus Maria: 108
Błoch Marek: 107
Piech Dorota: 61
Kania Jakub: 55
Bulzacka Magdalena: 29

Komisja obwodowa nr 2 (SP nr 5 im. G. Piramowicza, ul. Zamkowa 65):

Grzegorz Mackiewicz: 395
Włodzimierz Stanek: 180

Rada Miasta:

Jarmakowska-Jasiczek Aleksandra: 149
Grzejszczak Gabriel: 80
Madaj Rafał: 69
Żeligowski Andrzej: 54
Hodak Antoni: 41
Pędziwiatr Dorota: 39
Marczak Iwona: 33
Grabowski Jarosław: 24
Dumka Krzysztof: 18
Michalski Michał: 16
Frejlich Tomasz: 14
Madalińska Jadwiga: 10
Kolasa Danuta: 10
Gała Marzena: 6

Rada Powiatu:

Jaksa Arkadiusz: 129
Habura Jarosław: 104
Pierzchała Tomasz: 103
Rybarczyk-Cieślar Magdalena: 51
Błoch Marek: 51
Wrzos-Meus Maria: 44
Wenne-Błażyńska Gabriela: 31
Kania Jakub: 25
Piech Dorota: 19
Bulzacka Magdalena: 9

Komisja obwodowa nr 3 (Dom Pomocy Społecznej, ul. Łaska 86):

Grzegorz Mackiewicz: 817
Włodzimierz Stanek: 293

Rada Miasta:

Jarmakowska-Jasiczek Aleksandra: 291
Hodak Antoni: 143
Grzejszczak Gabriel: 141
Madaj Rafał: 88
Żeligowski Andrzej: 79
Michalski Michał: 73
Marczak Iwona: 61
Pędziwiatr Dorota: 55
Frejlich Tomasz: 47
Grabowski Jarosław: 44
Madalińska Jadwiga: 22
Dumka Krzysztof: 21
Gała Marzena: 19
Kolasa Danuta: 15

Rada Powiatu:

Habura Jarosław: 226
Jaksa Arkadiusz: 223
Rybarczyk-Cieślar Magdalena: 154
Pierzchała Tomasz: 147
Wrzos-Meus Maria: 123
Błoch Marek: 73
Wenne-Błażyńska Gabriela: 58
Piech Dorota: 44
Bulzacka Magdalena: 28
Kania Jakub: 20

Komisja obwodowa nr 4 (Dom Pomocy Społecznej, ul. Wiejska 55/61):

Grzegorz Mackiewicz: 1000
Włodzimierz Stanek: 355

Rada Miasta:

Jarmakowska-Jasiczek Aleksandra: 335
Grzejszczak Gabriel: 198
Hodak Antoni: 151
Żeligowski Andrzej: 135
Madaj Rafał: 114
Marczak Iwona: 105
Frejlich Tomasz: 87
Pędziwiatr Dorota: 61
Michalski Michał: 47
Kolasa Danuta: 30
Grabowski Jarosław: 28
Dumka Krzysztof: 26
Madalińska Jadwiga: 14
Gała Marzena: 12

Rada Powiatu:

Habura Jarosław: 271
Jaksa Arkadiusz: 249
Wrzos-Meus Maria: 204
Pierzchała Tomasz: 195
Rybarczyk-Cieślar Magdalena: 136
Błoch Marek: 100
Wenne-Błażyńska Gabriela: 88
Piech Dorota: 51
Kania Jakub: 21
Bulzacka Magdalena: 21

Komisja obwodowa nr 5 (I Liceum Ogólnokształcące, ul. Moniuszki 132):

Grzegorz Mackiewicz: 855
Włodzimierz Stanek: 309

Rada Miasta:

Jarmakowska-Jasiczek Aleksandra: 328
Grzejszczak Gabriel: 173
Madaj Rafał: 118
Hodak Antoni: 106
Żeligowski Andrzej: 83
Pędziwiatr Dorota: 67
Marczak Iwona: 58
Michalski Michał: 52
Frejlich Tomasz: 51
Grabowski Jarosław: 33
Dumka Krzysztof: 31
Madalińska Jadwiga: 20
Kolasa Danuta: 19
Gała Marzena: 8

Rada Powiatu:

Habura Jarosław: 243
Jaksa Arkadiusz: 217
Wrzos-Meus Maria: 157
Pierzchała Tomasz: 148
Rybarczyk-Cieślar Magdalena: 107
Błoch Marek: 106
Wenne-Błażyńska Gabriela: 82
Piech Dorota: 35
Kania Jakub: 26
Bulzacka Magdalena: 25

Komisja obwodowa nr 6 (SP nr 13 im. S. Sempołowskiej, ul. Jana Pawła II 16):

Grzegorz Mackiewicz: 417
Włodzimierz Stanek: 201

Rada Miasta:

Jarmakowska-Jasiczek Aleksandra: 155
Madaj Rafał: 93
Grzejszczak Gabriel: 63
Hodak Antoni: 45
Żeligowski Andrzej: 40
Michalski Michał: 37
Marczak Iwona: 35
Frejlich Tomasz: 30
Pędziwiatr Dorota: 28
Grabowski Jarosław: 25
Kolasa Danuta: 19
Madalińska Jadwiga: 18
Gała Marzena: 11
Dumka Krzysztof: 8

Rada Powiatu:

Habura Jarosław: 145
Jaksa Arkadiusz: 102
Pierzchała Tomasz: 94
Rybarczyk-Cieślar Magdalena: 64
Błoch Marek: 60
Wrzos-Meus Maria: 45
Wenne-Błażyńska Gabriela: 43
Piech Dorota: 28
Bulzacka Magdalena: 14
Kania Jakub: 13

Komisja obwodowa nr 7 (MDK, ul. gen. Kazimierza Pułaskiego 38):

Grzegorz Mackiewicz: 774
Włodzimierz Stanek: 324

Rada Miasta:

Kozłowska Bożenna: 149
Kupś Joanna: 141
Tkacz Katarzyna: 141
Kaczorowski Adam: 128
Wójtowicz Aleksander: 124
Szkudlarek Rafał: 108
Miękina Katarzyna: 105
Cicha Marta: 56
Tądel Arkadiusz: 30
Morawski Jakub: 29
Mikołajewski Jacek: 23
Krawczyk Henryk: 23
Baran Jolanta: 11
Próba Krystyna: 11

Rada Powiatu:

Habura Krzysztof: 352
Lesman Jarosław: 170
Wadowska-Gryzel Jadwiga: 144
Łuczak Tomasz: 110
Nowak Grażyna: 75
Ambroziak Piotr: 65
Tomaszewska Małgorzata: 55
Janczak Grzegorz: 53
Łondka Małgorzata: 40
Mielczarek Andrzej: 25

Komisja obwodowa nr 8 (SP nr 5 im. G. Piramowicza, ul. Zamkowa 65):

Grzegorz Mackiewicz: 768
Włodzimierz Stanek: 321

Rada Miasta:

Kozłowska Bożenna: 215
Kupś Joanna: 129
Miękina Katarzyna: 129
Kaczorowski Adam: 125
Wójtowicz Aleksander: 113
Cicha Marta: 100
Tkacz Katarzyna: 63
Szkudlarek Rafał: 54
Morawski Jakub: 40
Tądel Arkadiusz: 34
Mikołajewski Jacek: 25
Baran Jolanta: 17
Krawczyk Henryk: 9
Próba Krystyna: 7

Rada Powiatu:

Habura Krzysztof: 367
Lesman Jarosław: 151
Wadowska-Gryzel Jadwiga: 117
Ambroziak Piotr: 99
Łuczak Tomasz: 96
Nowak Grażyna: 74
Janczak Grzegorz: 63
Tomaszewska Małgorzata: 42
Łondka Małgorzata: 33
Mielczarek Andrzej: 22

Komisja obwodowa nr 9 (SP nr 15 im. Armii Krajowej, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 5):

Grzegorz Mackiewicz: 802
Włodzimierz Stanek: 322

Rada Miasta:

Kozłowska Bożenna: 220
Kupś Joanna: 163
Kaczorowski Adam: 135
Wójtowicz Aleksander: 107
Miękina Katarzyna: 97
Szkudlarek Rafał: 86
Tkacz Katarzyna: 72
Cicha Marta: 56
Morawski Jakub: 55
Tądel Arkadiusz: 37
Mikołajewski Jacek: 25
Baran Jolanta: 18
Próba Krystyna: 15
Krawczyk Henryk: 13

Rada Powiatu:

Habura Krzysztof: 399
Lesman Jarosław: 162
Wadowska-Gryzel Jadwiga: 117
Łuczak Tomasz: 99
Ambroziak Piotr: 85
Nowak Grażyna: 65
Janczak Grzegorz: 58
Tomaszewska Małgorzata: 47
Łondka Małgorzata: 40
Mielczarek Andrzej: 30

Komisja obwodowa nr 10 (SP nr 2 im. Jana Pawła II, ul. Tkacka 15):

Grzegorz Mackiewicz: 961
Włodzimierz Stanek: 334

Rada Miasta:

Kozłowska Bożenna: 217
Kupś Joanna: 206
Cicha Marta: 165
Kaczorowski Adam: 121
Miękina Katarzyna: 110
Tkacz Katarzyna: 90
Wójtowicz Aleksander: 87
Mikołajewski Jacek: 79
Szkudlarek Rafał: 77
Morawski Jakub: 48
Tądel Arkadiusz: 32
Baran Jolanta: 21
Próba Krystyna: 20
Krawczyk Henryk: 17

Rada Powiatu:

Habura Krzysztof: 414
Wadowska-Gryzel Jadwiga: 156
Lesman Jarosław: 152
Łuczak Tomasz: 140
Ambroziak Piotr: 140
Nowak Grażyna: 108
Janczak Grzegorz: 80
Tomaszewska Małgorzata: 42
Łondka Małgorzata: 31
Mielczarek Andrzej: 22

Komisja obwodowa nr 11 (Przedszkole Miejskie nr 2, ul. Cicha 26):

Grzegorz Mackiewicz: 765
Włodzimierz Stanek: 319

Rada Miasta:

Kupś Joanna: 188
Kozłowska Bożenna: 171
Miękina Katarzyna: 135
Kaczorowski Adam: 124
Wójtowicz Aleksander: 86
Cicha Marta: 85
Szkudlarek Rafał: 62
Tkacz Katarzyna: 50
Mikołajewski Jacek: 39
Tądel Arkadiusz: 38
Morawski Jakub: 36
Baran Jolanta: 23
Krawczyk Henryk: 18
Próba Krystyna: 12

Rada Powiatu:

Habura Krzysztof: 373
Lesman Jarosław: 143
Ambroziak Piotr: 129
Łuczak Tomasz: 127
Nowak Grażyna: 80
Wadowska-Gryzel Jadwiga: 72
Łondka Małgorzata: 48
Tomaszewska Małgorzata: 41
Janczak Grzegorz: 35
Mielczarek Andrzej: 21

Komisja obwodowa nr 12 (Lokal Związku Nauczycielstwa Polskiego, ul. Kilińskiego 8a):

Grzegorz Mackiewicz: 602
Włodzimierz Stanek: 203

Rada Miasta:

Stanek Włodzimierz: 167
Stasiak Aleksandra: 147
Rąkowski Krzysztof: 139
Grabarz Małgorzata: 82
Grenda Rafał: 46
Wdowiak Iwona: 34
Ceglarek Anita: 33
Kaczmarkiewicz Katarzyna: 33
Skurnica Anna: 27
Cymerman Dariusz: 26
Różycki Piotr: 22
Kot Klaudia: 11
Widz Piotr: 9
Ratyńska Elżbieta: 6
Weszandize Robert: 6
Borowski Filip: 4

Rada Powiatu:

Wlaźlak Florian: 183
Lewandowska Ewa: 155
Flajszer Waldemar: 112
Kunka Rafał: 85
Wadowska-Filarska Ewa: 63
Piotrowski Bogdan: 61
Hanke Grzegorz: 47
Stachelska Małgorzata: 29
Leżańska Iwona: 27
Madaliński Tomasz: 24

Komisja obwodowa nr 13 (SP nr 16 im. T. Kościuszki, ul. 20 Stycznia 9/13):

Grzegorz Mackiewicz: 922
Włodzimierz Stanek: 390

Rada Miasta:

Rąkowski Krzysztof: 282
Stanek Włodzimierz: 264
Stasiak Aleksandra: 199
Grabarz Małgorzata: 121
Różycki Piotr: 84
Cymerman Dariusz: 65
Grenda Rafał: 55
Kaczmarkiewicz Katarzyna: 49
Wdowiak Iwona: 43
Skurnica Anna: 33
Ceglarek Anita: 27
Kot Klaudia: 21
Ratyńska Elżbieta: 18
Widz Piotr: 14
Weszandize Robert: 12
Borowski Filip: 8

Rada Powiatu:

Wlaźlak Florian: 297
Flajszer Waldemar: 244
Lewandowska Ewa: 241
Kunka Rafał: 159
Piotrowski Bogdan: 101
Wadowska-Filarska Ewa: 71
Hanke Grzegorz: 64
Madaliński Tomasz: 49
Stachelska Małgorzata: 48
Leżańska Iwona: 36

Komisja obwodowa nr 14 (SP nr 16 im. T. Kościuszki, ul. 20 Stycznia 9/13):

Grzegorz Mackiewicz: 949
Włodzimierz Stanek: 330

Rada Miasta:

Rąkowski Krzysztof: 272
Stanek Włodzimierz: 261
Stasiak Aleksandra: 194
Grabarz Małgorzata: 106
Cymerman Dariusz: 104
Grenda Rafał: 76
Kaczmarkiewicz Katarzyna: 47
Wdowiak Iwona: 46
Skurnica Anna: 40
Różycki Piotr: 35
Ceglarek Anita: 29
Widz Piotr: 28
Borowski Filip: 16
Kot Klaudia: 13
Ratyńska Elżbieta: 7
Weszandize Robert: 3

Rada Powiatu:

Wlaźlak Florian: 288
Lewandowska Ewa: 242
Flajszer Waldemar: 197
Kunka Rafał: 158
Wadowska-Filarska Ewa: 100
Piotrowski Bogdan: 93
Madaliński Tomasz: 63
Hanke Grzegorz: 54
Leżańska Iwona: 35
Stachelska Małgorzata: 27

Komisja obwodowa nr 15 (ODK „BARAK” PSM, ul. Roweckiego 18a):

Grzegorz Mackiewicz: 947
Włodzimierz Stanek: 318

Rada Miasta:

Stasiak Aleksandra: 279
Stanek Włodzimierz: 266
Rąkowski Krzysztof: 220
Grabarz Małgorzata: 112
Cymerman Dariusz: 72
Skurnica Anna: 58
Grenda Rafał: 48
Ceglarek Anita: 41
Kaczmarkiewicz Katarzyna: 38
Wdowiak Iwona: 36
Różycki Piotr: 27
Widz Piotr: 27
Ratyńska Elżbieta: 13
Kot Klaudia: 11
Borowski Filip: 7
Weszandize Robert: 6

Rada Powiatu:

Wlaźlak Florian: 268
Lewandowska Ewa: 213
Flajszer Waldemar: 200
Kunka Rafał: 168
Piotrowski Bogdan: 151
Wadowska-Filarska Ewa: 69
Hanke Grzegorz: 54
Madaliński Tomasz: 52
Leżańska Iwona: 36
Stachelska Małgorzata: 29

Komisja obwodowa nr 16 (SP nr 16 im. T. Kościuszki, ul. 20 Stycznia 9/13):

Grzegorz Mackiewicz: 1139
Włodzimierz Stanek: 440

Rada Miasta:

Rąkowski Krzysztof: 400
Stanek Włodzimierz: 303
Stasiak Aleksandra: 242
Cymerman Dariusz: 119
Różycki Piotr: 96
Grabarz Małgorzata: 91
Grenda Rafał: 68
Skurnica Anna: 57
Wdowiak Iwona: 50
Ceglarek Anita: 49
Kaczmarkiewicz Katarzyna: 48
Ratyńska Elżbieta: 25
Widz Piotr: 22
Kot Klaudia: 9
Borowski Filip: 8
Weszandize Robert: 3

Rada Powiatu:

Wlaźlak Florian: 377
Lewandowska Ewa: 268
Flajszer Waldemar: 267
Piotrowski Bogdan: 179
Kunka Rafał: 162
Wadowska-Filarska Ewa: 78
Madaliński Tomasz: 77
Hanke Grzegorz: 69
Leżańska Iwona: 57
Stachelska Małgorzata: 47

Komisja obwodowa nr 17 (Przedszkole Miejskie nr 16, ul. Bugaj 58):

Grzegorz Mackiewicz: 787
Włodzimierz Stanek: 352

Rada Miasta:

Stanek Włodzimierz: 260
Rąkowski Krzysztof: 243
Stasiak Aleksandra: 129
Cymerman Dariusz: 83
Grabarz Małgorzata: 81
Grenda Rafał: 52
Różycki Piotr: 51
Wdowiak Iwona: 37
Kaczmarkiewicz Katarzyna: 35
Ceglarek Anita: 34
Skurnica Anna: 33
Ratyńska Elżbieta: 19
Widz Piotr: 13
Weszandize Robert: 12
Kot Klaudia: 11
Borowski Filip: 5

Rada Powiatu:

Wlaźlak Florian: 237
Flajszer Waldemar: 229
Lewandowska Ewa: 187
Kunka Rafał: 112
Piotrowski Bogdan: 86
Wadowska-Filarska Ewa: 61
Madaliński Tomasz: 60
Hanke Grzegorz: 58
Stachelska Małgorzata: 43
Leżańska Iwona: 31

Komisja obwodowa nr 18 (ZS nr 2 im. prof. J. Groszkowskiego, ul. św. Jana 27):

Grzegorz Mackiewicz: 289
Włodzimierz Stanek: 111

Rada Miasta:

Mackiewicz Grzegorz: 139
Cieśla Monika: 45
Wójcik Grażyna: 45
Hile Krzysztof: 36
Stępień Ryszard: 23
Duraj Piotr: 21
Urbańska Monika: 18
Durajska Maria: 13
Jóźwiak Alicja: 10
Wójcik Ewa: 9
Dudkiewicz Robert: 8
Gościłowicz Bartosz: 8
Gęs Tadeusz: 6
Morzyński Jarosław: 6
Magier Anna: 5
Rozwens Joanna: 3
Iwaszko Włodzimierz: 0
Szudzikowski Antoni: 0

Rada Powiatu:

Gryglewski Marek: 115
Wolski Marcin: 54
Stencel Łukasz: 54
Kriger-Kozłowska Zofia: 35
Pierzchała-Gładysz Anna: 34
Bujacz Anna: 24
Markowska Barbara: 21
Szczesio Sławomir: 20
Matyśkiewicz-Kozieł Anna: 13
Czechowski Marek: 11
Wróblewski Jacek: 7
Biegarczyk Joanna: 4

Komisja obwodowa nr 19 (ZS nr 3 im. Legionistów Miasta Pabianic, ul. Gdańska 5):

Grzegorz Mackiewicz: 415
Włodzimierz Stanek: 166

Rada Miasta:

Mackiewicz Grzegorz: 187
Cieśla Monika: 88
Wójcik Grażyna: 56
Durajska Maria: 39
Hile Krzysztof: 37
Duraj Piotr: 33
Gościłowicz Bartosz: 19
Urbańska Monika: 19
Magier Anna: 17
Jóźwiak Alicja: 16
Rozwens Joanna: 11
Stępień Ryszard: 8
Dudkiewicz Robert: 8
Wójcik Ewa: 7
Iwaszko Włodzimierz: 7
Gęs Tadeusz: 5
Szudzikowski Antoni: 5
Morzyński Jarosław: 4

Rada Powiatu:

Gryglewski Marek: 134
Wolski Marcin: 78
Bujacz Anna: 69
Stencel Łukasz: 63
Pierzchała-Gładysz Anna: 54
Szczesio Sławomir: 41
Czechowski Marek: 37
Kriger-Kozłowska Zofia: 29
Wróblewski Jacek: 16
Markowska Barbara: 13
Matyśkiewicz-Kozieł Anna: 12
Biegarczyk Joanna: 8

Komisja obwodowa nr 20 (Przedszkole Miejskie nr 6, ul. Warszawska 53):

Grzegorz Mackiewicz: 719
Włodzimierz Stanek: 366

Rada Miasta:

Mackiewicz Grzegorz: 349
Cieśla Monika: 171
Duraj Piotr: 99
Wójcik Grażyna: 95
Hile Krzysztof: 78
Jóźwiak Alicja: 60
Durajska Maria: 35
Stępień Ryszard: 34
Wójcik Ewa: 27
Urbańska Monika: 25
Gęs Tadeusz: 20
Gościłowicz Bartosz: 19
Dudkiewicz Robert: 14
Rozwens Joanna: 13
Magier Anna: 12
Iwaszko Włodzimierz: 7
Szudzikowski Antoni: 5
Morzyński Jarosław: 4

Rada Powiatu:

Gryglewski Marek: 318
Stencel Łukasz: 140
Wolski Marcin: 137
Bujacz Anna: 102
Pierzchała-Gładysz Anna: 71
Kriger-Kozłowska Zofia: 71
Szczesio Sławomir: 65
Czechowski Marek: 47
Markowska Barbara: 35
Wróblewski Jacek: 23
Matyśkiewicz-Kozieł Anna: 23
Biegarczyk Joanna: 21

Komisja obwodowa nr 21 (SP nr 17 im. M. Kozery-Gliszczyńskiej, ul. Warszawska 65):

Grzegorz Mackiewicz: 876
Włodzimierz Stanek: 318

Rada Miasta:

Mackiewicz Grzegorz: 431
Cieśla Monika: 150
Duraj Piotr: 102
Wójcik Grażyna: 98
Hile Krzysztof: 74
Magier Anna: 47
Durajska Maria: 38
Stępień Ryszard: 36
Urbańska Monika: 34
Wójcik Ewa: 32
Jóźwiak Alicja: 23
Gęs Tadeusz: 22
Gościłowicz Bartosz: 21
Dudkiewicz Robert: 12
Rozwens Joanna: 11
Morzyński Jarosław: 10
Szudzikowski Antoni: 10
Iwaszko Włodzimierz: 6

Rada Powiatu:

Gryglewski Marek: 291
Wolski Marcin: 151
Stencel Łukasz: 148
Kriger-Kozłowska Zofia: 135
Bujacz Anna: 106
Pierzchała-Gładysz Anna: 81
Szczesio Sławomir: 62
Markowska Barbara: 60
Czechowski Marek: 40
Wróblewski Jacek: 34
Matyśkiewicz-Kozieł Anna: 26
Biegarczyk Joanna: 17

Komisja obwodowa nr 22 (SP nr 3 im. M. Kopernika, ul. Mokra 28/34):

Grzegorz Mackiewicz: 786
Włodzimierz Stanek: 314

Rada Miasta:

Mackiewicz Grzegorz: 376
Cieśla Monika: 147
Hile Krzysztof: 117
Wójcik Grażyna: 93
Gęs Tadeusz: 55
Duraj Piotr: 38
Durajska Maria: 37
Stępień Ryszard: 30
Urbańska Monika: 29
Gościłowicz Bartosz: 28
Wójcik Ewa: 27
Jóźwiak Alicja: 25
Dudkiewicz Robert: 22
Magier Anna: 20
Rozwens Joanna: 18
Morzyński Jarosław: 18
Szudzikowski Antoni: 9
Iwaszko Włodzimierz: 3

Rada Powiatu:

Gryglewski Marek: 288
Wolski Marcin: 161
Stencel Łukasz: 153
Bujacz Anna: 84
Pierzchała-Gładysz Anna: 80
Kriger-Kozłowska Zofia: 75
Szczesio Sławomir: 66
Markowska Barbara: 43
Wróblewski Jacek: 43
Matyśkiewicz-Kozieł Anna: 37
Czechowski Marek: 35
Biegarczyk Joanna: 21

Komisja obwodowa nr 23 (SP nr 3 im. M. Kopernika, ul. Mokra 28/34):

Grzegorz Mackiewicz: 1137
Włodzimierz Stanek: 480

Rada Miasta:

Mackiewicz Grzegorz: 484
Hile Krzysztof: 257
Cieśla Monika: 182
Wójcik Grażyna: 140
Gęs Tadeusz: 83
Stępień Ryszard: 56
Duraj Piotr: 55
Durajska Maria: 45
Wójcik Ewa: 43
Urbańska Monika: 40
Gościłowicz Bartosz: 39
Jóźwiak Alicja: 34
Szudzikowski Antoni: 29
Dudkiewicz Robert: 25
Magier Anna: 18
Rozwens Joanna: 17
Morzyński Jarosław: 15
Iwaszko Włodzimierz: 13

Rada Powiatu:

Stencel Łukasz: 369
Gryglewski Marek: 359
Wolski Marcin: 232
Pierzchała-Gładysz Anna: 170
Markowska Barbara: 109
Bujacz Anna: 94
Szczesio Sławomir: 71
Kriger-Kozłowska Zofia: 63
Czechowski Marek: 53
Wróblewski Jacek: 33
Biegarczyk Joanna: 22
Matyśkiewicz-Kozieł Anna: 15

Komisja obwodowa nr 24 (Przedszkole Miejskie nr 13, ul. Mokra 19/23):

Grzegorz Mackiewicz: 958
Włodzimierz Stanek: 282

Rada Miasta:

Mackiewicz Grzegorz: 437
Wójcik Grażyna: 178
Hile Krzysztof: 160
Cieśla Monika: 128
Gęs Tadeusz: 58
Durajska Maria: 42
Duraj Piotr: 39
Urbańska Monika: 32
Gościłowicz Bartosz: 28
Wójcik Ewa: 25
Stępień Ryszard: 18
Jóźwiak Alicja: 18
Rozwens Joanna: 16
Magier Anna: 14
Szudzikowski Antoni: 11
Iwaszko Włodzimierz: 10
Dudkiewicz Robert: 9
Morzyński Jarosław: 3

Rada Powiatu:

Gryglewski Marek: 320
Stencel Łukasz: 223
Pierzchała-Gładysz Anna: 164
Wolski Marcin: 140
Bujacz Anna: 100
Kriger-Kozłowska Zofia: 60
Wróblewski Jacek: 50
Szczesio Sławomir: 40
Markowska Barbara: 37
Czechowski Marek: 36
Matyśkiewicz-Kozieł Anna: 29
Biegarczyk Joanna: 22

Komisja obwodowa nr 25 (Ochotnicza Straż Pożarna, ul. Jutrzkowicka 85/87):

Grzegorz Mackiewicz: 359
Włodzimierz Stanek: 144

Rada Miasta:

Mackiewicz Grzegorz: 188
Cieśla Monika: 86
Wójcik Grażyna: 62
Hile Krzysztof: 35
Duraj Piotr: 23
Wójcik Ewa: 18
Gęs Tadeusz: 17
Stępień Ryszard: 15
Gościłowicz Bartosz: 12
Durajska Maria: 9
Urbańska Monika: 7
Jóźwiak Alicja: 6
Magier Anna: 5
Morzyński Jarosław: 4
Szudzikowski Antoni: 3
Iwaszko Włodzimierz: 2
Dudkiewicz Robert: 2
Rozwens Joanna: 2

Rada Powiatu:

Gryglewski Marek: 160
Pierzchała-Gładysz Anna: 88
Wolski Marcin: 66
Stencel Łukasz: 50
Bujacz Anna: 29
Czechowski Marek: 27
Szczesio Sławomir: 18
Markowska Barbara: 13
Biegarczyk Joanna: 11
Kriger-Kozłowska Zofia: 11
Wróblewski Jacek: 9
Matyśkiewicz-Kozieł Anna: 6

Komisja obwodowa nr 26 (SP nr 13 im. S. Sempołowskiej, ul. Jana Pawła II 16):

Grzegorz Mackiewicz: 465
Włodzimierz Stanek: 178

Rada Miasta:

Mackiewicz Grzegorz: 215
Cieśla Monika: 81
Wójcik Grażyna: 66
Hile Krzysztof: 62
Durajska Maria: 31
Duraj Piotr: 26
Gęs Tadeusz: 25
Urbańska Monika: 21
Gościłowicz Bartosz: 20
Wójcik Ewa: 14
Rozwens Joanna: 13
Jóźwiak Alicja: 11
Magier Anna: 10
Stępień Ryszard: 8
Szudzikowski Antoni: 7
Morzyński Jarosław: 7
Dudkiewicz Robert: 7
Iwaszko Włodzimierz: 6

Rada Powiatu:

Gryglewski Marek: 186
Wolski Marcin: 98
Stencel Łukasz: 91
Pierzchała-Gładysz Anna: 51
Bujacz Anna: 43
Kriger-Kozłowska Zofia: 34
Szczesio Sławomir: 29
Czechowski Marek: 26
Markowska Barbara: 25
Wróblewski Jacek: 20
Matyśkiewicz-Kozieł Anna: 12
Biegarczyk Joanna: 12

Komisja obwodowa nr 27 (Pabianickie Centrum Medyczne, Jana Pawła II 68):

Grzegorz Mackiewicz: 16
Włodzimierz Stanek: 8

Rada Miasta:

Marczak Iwona: 5
Hodak Antoni: 3
Madalińska Jadwiga: 3
Pędziwiatr Dorota: 2
Michalski Michał: 2
Grzejszczak Gabriel: 2
Frejlich Tomasz: 1
Żeligowski Andrzej: 1
Madaj Rafał: 1
Dumka Krzysztof: 1
Grabowski Jarosław: 0
Gała Marzena: 0
Kolasa Danuta: 0
Jarmakowska-Jasiczek Aleksandra: 0

Rada Powiatu:

Jaksa Arkadiusz: 7
Habura Jarosław: 4
Pierzchała Tomasz: 4
Błoch Marek: 3
Piech Dorota: 2
Wrzos-Meus Maria: 2
Kania Jakub: 1
Rybarczyk-Cieślar Magdalena: 1
Wenne-Błażyńska Gabriela: 0
Bulzacka Magdalena: 0

Komisja obwodowa nr 28 (Dom Pomocy Społecznej, Wiejska 55/61; głosują pensjonariusze):

Grzegorz Mackiewicz: 23
Włodzimierz Stanek: 9

Rada Miasta:

Jarmakowska-Jasiczek Aleksandra: 5
Marczak Iwona: 4
Madaj Rafał: 4
Hodak Antoni: 3
Grabowski Jarosław: 3
Żeligowski Andrzej: 2
Grzejszczak Gabriel: 2
Madalińska Jadwiga: 2
Pędziwiatr Dorota: 1
Gała Marzena: 1
Dumka Krzysztof: 0
Kolasa Danuta: 0
Frejlich Tomasz: 0
Michalski Michał: 0

Rada Powiatu:

Habura Jarosław: 7
Jaksa Arkadiusz: 7
Pierzchała Tomasz: 4
Bulzacka Magdalena: 3
Wrzos-Meus Maria: 1
Wenne-Błażyńska Gabriela: 1
Kania Jakub: 1
Rybarczyk-Cieślar Magdalena: 0
Piech Dorota: 0
Błoch Marek: 0

Komisja obwodowa nr 29 (Dom Pomocy Społecznej, Łaska 86; głosują pensjonariusze):

Grzegorz Mackiewicz: 8
Włodzimierz Stanek: 2

Rada Miasta:

Jarmakowska-Jasiczek Aleksandra: 3
Marczak Iwona: 2
Frejlich Tomasz: 1
Madaj Rafał: 1
Dumka Krzysztof: 1
Gała Marzena: 1
Hodak Antoni: 0
Grabowski Jarosław: 0
Madalińska Jadwiga: 0
Kolasa Danuta: 0
Żeligowski Andrzej: 0
Pędziwiatr Dorota: 0
Michalski Michał: 0
Grzejszczak Gabriel: 0

Rada Powiatu:

Habura Jarosław: 4
Rybarczyk-Cieślar Magdalena: 2
Jaksa Arkadiusz: 1
Pierzchała Tomasz: 1
Kania Jakub: 1
Wrzos-Meus Maria: 0
Wenne-Błażyńska Gabriela: 0
Piech Dorota: 0
Błoch Marek: 0
Bulzacka Magdalena: 0


3 komentarze do “Wybory 2018: Pełne cząstkowe wyniki (prezydent, rada miejska, rada powiatu)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *