ROZRYWKA

Wycieczki zabytkowym składem

Na pasażerów czeka ognisko i dodatkowe atrakcje.

Kolej Wąskotorowa na trasie Rogów – Jeżów uruchomi w ferie specjalne, zabytkowe pociągi zimowe. Przejazdy realizowane będą ogrzewanymi wagonami z lat 50. i 60. XX wieku. Na stacji w Jeżowie na każdego podróżnego będzie czekał bezpłatny gorący poczęstunek (a jeżeli wystąpią intensywne opady śniegu także dodatkowa atrakcja). W skład pociągu zostanie włączony czynny kolejowy pług z lat 40.!

Z oferty przewoźnika będzie można skorzystać aż w trzy niedziele: 10, 17 i 24 lutego. W tych dniach uruchomione zostaną po trzy pary pociągów. Odjazdy z Rogowa zaplanowano o godz.: 10:20, 12:30 oraz 14:50 ze stacji Rogów Osobowy Wąsk., oddalonej od stacji normalnotorowej Rogów o około 100 m.

W zapewnieniu dogodnego dojazdu z Łodzi pomoże ŁKA, od dłuższego czasu współpracująca z Koleją Rogowską. Pociągi ŁKA są skomunikowane z pociągami KWRRB.

Każdy, kto zdecyduje się na dojazd do Rogowa pociągiem ŁKA, będzie mógł skorzystać ze specjalnej oferty “Ferie z ŁKA”, dzięki której powrót pociągiem do stacji początkowej będzie bezpłatny. Wystarczy zdobyć stempel kolei wąskotorowej na bilecie ŁKA do Rogowa.

Bilety na pociągi wąskotorowe można nabyć wyłącznie za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży dostępnego na stronie kolejrogowska.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.