KOMUNIKACJA

Wydział komunikacji wystawia urnę na dokumenty i uruchamia specjalne okno

Od piątku, 27 marca, w godzinach 10.00 – 13.30 zacznie funkcjonować nietypowy punkt przyjęć dokumentów, które muszą być dostarczone osobiście do Wydziału Komunikacji i Transportu. Jak je odebrać? Przez okno.

– Ze względów bezpieczeństwa interesantów oraz pracowników starostwa, w furtce przy bramie wjazdowej zostanie ustawiony pojemnik wrzutowy. Prosimy o umieszczanie w nim kopert zawierających wyłącznie takie dokumenty, które nie mogą być dostarczone drogą listowną bądź elektroniczną – mówi Joanna Kupś, rzecznik prasowy starostwa.

Na chodniku przed starostwem, będą zaznaczone żółto- czarną taśmą odpowiednie odległości dla indywidualnych interesantów. Koperta musi być na tyle duża, aby zmieściły się w niej także tablice rejestracyjne.

Opłaty związane z rejestracją pojazdu należy przekazywać drogą elektroniczną, a potwierdzenie wpłaty załączyć wraz z dokumentami w kopercie.

Dokumenty wrzucone do urny będą musiały przejść dobową kwarantannę.

– Od poniedziałku, 30 marca,  po wcześniejszym umówieniu telefonicznym przez naszego pracownika w specjalnie dostosowanym oknie wydziału od strony ulicy Piłsudskiego można będzie odebrać dokumenty – dodaje rzecznik Joanna Kupś.

Wszystkie informacje są udzielane telefonicznie.

(42) 225-40-23 – naczelnik

(42) 225-40-17
(42) 225-40-18 – prawa jazdy
(42) 225-40-20
(42) 225-40-21

mail:

komunikacja@powiat.pabianice.pl

prawajazdy@powiat.pabianice.pl

 

TUTAJ  napisaliśmy o wydłużeniu terminu rejestracji aut do pół roku.