ROZRYWKA

Wyprzedaż Garażowa wkrótce w Pabianicach

Dołącz do III edycji Wyprzedaży Garażowej w Pabianicach i pomóż nadać nieużywanym przedmiotom drugie życie! – zaprasza agencja eventowa Creality.

Nadchodzi kolejna edycja, znanej już mieszkańcom Pabianic i okolic, Wyprzedaży Garażowej. 14 sierpnia w godz. 9.00-14.00 na ul. Grota Roweckiego 13, w pobliżu wieżowca nr 7a w Pabianicach będzie można, po raz kolejny już, wziąć udział w wydarzeniu.

W garażówce wziąć udział może każdy, kto znajdzie w swoich zasobach skarby, które gotowy jest przekazać w dobre ręce. To także dobre miejsce dla uzupełnienia brakujących sprzętów i artykułów domowych dla tych, którym takowych brakuje – mówi organizator Maciej Kucharek.

Wystawcy mogą sprzedawać niechciane przedmioty w dobrym stanie, w tym: książki, płyty, zabawki, ubrania czy sprzęty domowe.

Wyprzedaże tego typu to świetne miejsce dla wymiany sąsiedzkiej w duchu zero waste. To także doskonała okazja, aby odnowić lokalne znajomości i spędzić czas w rodzinnej atmosferze podczas weekendowego wydarzenia.

Osoby chętne do wystawienia swojego stanowiska proszone są o przestrzeganie kilku prostych zasad:
-Sprzedawać może każdy, oprócz firm zajmujących się profesjonalną sprzedażą.
-Każdy sprzedający organizuje stanowisko we własnym zakresie, od godz. 8.00 (wyprzedaż rozpoczyna się od godz. 9.00).
-Zabroniony jest handel przedmiotami niebezpiecznymi, niedopuszczonymi do sprzedaży, wymagającymi koncesji oraz produktów spożywczych.
-Po zamknięciu stanowiska prosimy zostawić po sobie porządek i zabrać wszystkie rzeczy, które nie zostały sprzedane.
-Organizator nie przeprowadza zapisów i nie rezerwuje miejsc na stanowiska. Kontakt z organizatorem jest możliwy za pośrednictwem adresu: wyprzedaz@creality.pl.

Udział dla wszystkich jest bezpłatny. Wydarzenie odbędzie się bez względu na niepogodę.