FAKTY

Z miłości do jedzenia

Dobrze zje tu mięsożerca i wegetarianin.

Od kilkunastu lat pizzeria „Hyyper” w Centrum Handlowym ECHO cieszy podniebienia pabianiczan. Nie stoją w miejscu, na przestrzeni czasu rozwinęli i rozbudowali menu, a jednocześnie pozostają wierni sprawdzonym recepturom.

Ostatnio, zgodnie z upodobaniem coraz większej liczby klientów, wprowadzają więcej roślinnych pozycji – w menu znajdziemy pizzę ze szpinakiem, różnymi rodzajami sera, groszkiem czy kukurydzą i oczywiście świeżymi warzywami.

Hitem wśród klientów okazał się autorski pomysł na połączenie aż trzech smaków jednocześnie. Kompozycja 3w1 – połączenie trzech dowolnych pozycji pogodzi większe grono zasiadające przy jednym stole.

Jednak „Hyyper” to nie tylko 39 rodzajów pizzy w trzech rozmiarach (o średnicy 30,40 i 50 cm). Zjemy tu również kilka rodzajów burgerów, zapiekanek albo kanapek. Zawiedzeni nie będą fani makaronów i lasagne. Mocnym punktem menu są sałaty z dodatkami, a od niedawna także dania obiadowe.

Zamówienia można składać na stronie hyyper.pl (z możliwością płatności on-line) lub telefonicznie pod numerem 606 114 362.

Ponadto „Hyyper” dowiezie catering na imprezę szkolną, klasową, piknik lub inne wydarzenie, a dodatkową specjalnością są warsztaty kulinarne realizowane w pizzerii (polegają na przygotowywaniu swojej pizzy i obejmują 1 godz. zajęć praktycznych z wprowadzeniem dydaktycznym na temat pracy pizzermena oraz historii pizzy).

Po bieżące informacje zaglądajcie na profil Facebook.

C.H. ECHO przygotowało dla Was specjalny rabat w „Hyyper” – do końca listopada w każdy poniedziałek do zamówionej pizzy otrzymacie 0,5 l Pepsi gratis (promocje pizzerii nie łączą się z promocją C.H. ECHO)

art. promocyjny