FAKTY

Za tydzień otwarcie Castoramy

Rusza nowy market budowlany.

Castorama to materiały i usługi potrzebne podczas budowy, remontu i urządzania domu oraz wyposażenie ogrodów. W asortymencie pabianickiego sklepu znajdzie się ponad 30.000 produktów. Obiekt przy ul. “Grota” Roweckiego 8a ma 6800 m² powierzchni handlowej i 1400 m² magazynowej. Na parkingu pomieści się 240 samochodów.

Ważnym elementem będzie możliwość m.in. transportu, opcja click&collect (zamówienie on-line i odbiór w sklepie), czy opcja click&delivery (zamówienie on-line z dostawą do domu). Dodatkowo możemy skorzystać z usług takich jak barwienie tynków, docinanie płyt, dorabianie kluczy, mieszanie farb, obszywanie wykładzin, ostrzenie łańcuchów czy wycinanie otworów w blatach i zlewozmywakach. Dostępny będzie również serwis, który pomoże przy próbnym uruchomieniu urządzeń elektrycznych i spalinowych, przeglądzie sprzętu ogrodniczego czy uruchomieniu kosiarki.

Zakupy w Castoramie zrobimy już w najbliższą środę, 16 października. Sklep będzie otwarty od poniedziałku do piątku – w godzinach 7.00 – 21.00, w soboty – w godzinach 8.00 – 20.00 oraz w niedziele handlowe – w godzinach 10.00 – 18.00.