FAKTY

Zachorowała na raka piersi. Potrzebuje pomocy

Jest przeszło 18 tysięcy zł, brakuje ponad 4 razy tyle.

“Ta kobieta na zdjęciu to moja koleżanka Iwona – wielu Wam nie trzeba jej przedstawiać. Iwona ma 35 lat i jest kosmetyczką – superbohaterką, przynajmniej tak było do tej pory, bo teraz ta dziewczyna musi walczyć z chorobą, musi wygrać walkę z rakiem dla siebie i swojej córeczki” tak przedstawiła potrzebującą pomocy pabianiczankę jej koleżanka.

W marcu tego roku Iwona wyczuła w piersi guzek, a badanie USG potwierdziło potrzebę wykonania biopsji. Wynik histopatologiczny wykazał najgorszą z możliwych opcji – agresywny nowotwór złośliwy z przerzutami do węzłów chłonnych. Kobieta jest w trakcie chemioterapii. Planowana jest operacja – podwójna mastektomia z rekonstrukcją oraz wycięcie węzłów chłonnych.

NFZ pokrywa leczenie, lecz nie uwzględnia najnowszych rozwiązań, dodatkowych badań, konsultacji lekarskich. Zapewnia niewiele godzin rehabilitacji.

“Zróbmy, co w naszej mocy, by Iwona pokonała raka, szła przed siebie, kochała i miała szansę przez długi czas cieszyć się życiem wraz ze swoją córeczką. Pokażmy im, że mogą na nas liczyć!” czytamy.

Więcej informacji w linku do zrzutki TUTAJ.