KOMUNIKACJA

Zamykają część ul. Moniuszki. Sprawdź utrudnienia

Drogowcy muszą odtworzyć nawierzchnię po pracach gazociągowych. Prace potrwają do półtora tygodnia.

Od wtorku 17 października od godz. 9.00 autobusy linii 4, 6, N4B i T będą kursować objazdowymi trasami. Zostanie bowiem zamknięta ulica Moniuszki na odcinku od ul. Konopnickiej do ul. Zielonej (łącznie z obydwoma skrzyżowaniami). Na ulicy Konopnickiej na odcinku od Orlej do Moniuszki będzie obowiązywał ruch dwukierunkowy.

Autobusy linii 4 i 6

Z Waltera-Jankego dojadą bez zmian do przystanku Moniuszki/Sienkiewicza, dalej pojadą ulicami: Moniuszki, Matejki, Orlą, Kochanowskiego, Moniuszki i następnie stałymi trasami.

Z Karolewa i 15 P. P. Wilków autobusy dojadą bez zmian do przystanku Moniuszki/Wysoka, następnie pojadą ulicami: Moniuszki, Kochanowskiego, Orlą, Kamienną, Moniuszki i dalej stałymi trasami do Waltera-Jankego.

Zawieszone zostaną przystanki: Moniuszki/Zielona, Moniuszki/Konopnickiej. Autobusy zatrzymają się dodatkowo na przystankach: Orla/Cicha, Orla/Konopnickiej.

Autobusy linii T

Z Dworca PKP bez zmian do przystanku Moniuszki/Wysoka, dalej ulicami: Moniuszki, Pomorską, Mielczarskiego, Łaską, Zamkową i stałą trasą do Rzgowa i Guzewa. W przeciwnym kierunku trasa nie ulegnie zmianie. Dla linii T nieczynny będzie przystanek Konopnickiej/Zamkowa, natomiast autobusy zatrzymają się w zamian na przystanku Zamkowa/Konopnickiej.

Autobusy linii nocnej N4B

Z Dworca PKP bez zmian do przystanku Moniuszki/Wysoka, dalej ulicami: Moniuszki, Pomorską, Mielczarskiego, Łaską, Zamkową i stałą trasą do Łodzi. Analogiczna zmiana trasy obowiązuje w przeciwnym kierunku. W kierunku Łodzi nieczynny będzie przystanek Konopnickiej/Zamkowa, autobusy zatrzymają się zaś na przystanku Zamkowa/Konopnickiej. W kierunku Dworca PKP autobusy ominą przystanek Moniuszki/Zielona.

W związku ze skierowaniem autobusów na trasy objazdowe, na ulicach Matejki i Kamiennej przy skrzyżowaniach z ulicami Moniuszki i Orlą zostaną ustawione dodatkowe zakazy zatrzymywania się, obowiązujące na odcinku przynajmniej 20 metrów od skrzyżowania. Objazdy będą obowiązywać do odwołania – prace potrwają do półtora tygodnia.

Jeden komentarz do “Zamykają część ul. Moniuszki. Sprawdź utrudnienia

Comments are closed.