KOMUNIKACJA

Zamykają kolejne skrzyżowanie w centrum. Tym razem z innego powodu

Zakład Energetyki Cieplnej musi podłączyć do miejskiej sieci modernizowaną siedzibę ROM-u przy ul. Moniuszki. Po remoncie wszyscy pracownicy obsługi mieszkańców będą w jednym miejscu, ale najpierw trzeba liczyć się z uciążliwościami. Ciepłownia wystosowała do mieszkańców komunikat z informacjami o tymczasowej organizacji ruchu.

Raptem (6 marca) otwarto skrzyżowanie Zamkowa – Kościuszki, a od poniedziałku (4 kwietnie) nie wjedziemy z ul. Moniuszki w Kościuszki. Powód? Inwestycja ZGM,  w ramach której ZEC musi zrobić przyłącze do odnawianej, centralizowanej siedziby ROM.

Spółka wystosowała komunikat do mieszkańców:

“Zakład Energetyki Cieplnej Spółka z o. o. w Pabianicach informuje, że od 4 do 12 kwietnia bieżącego roku będą prowadzone prace ziemne w związku z budową przyłącza ciepłowniczego na skrzyżowaniu ulic Moniuszki i Kościuszki.

W tym czasie będzie obowiązywać nowa tymczasowa organizacja ruchu. Przejazd ulicą Moniuszki na wysokości prowadzonych prac będzie odbywał się wahadłowo przy zwężeniu jezdni do jednego pasa jezdni. Zostanie zablokowany wjazd w ulicę Kościuszki z ulicy Moniuszki. Ruch kołowy w ulicy Kościuszki od ulicy Moniuszki do ulicy Skłodowskiej będzie odbywał się w dwóch kierunkach. Zmianie ulegnie też trasa komunikacji miejskiej. Za utrudnienia – przepraszamy”.

 

 

Tagi: