ROZRYWKA

Zawody na pumptracku i futbolowe warsztaty. Charytatywny festyn na Lewitynie

Każdego dnia walczy, by wrócić do normalnego życia.

Minął prawie rok, odkąd zawalił się świat pani Beaty. 1 września ub. roku jej 42-letni mąż Paweł w pracy doznał udaru krwotocznego do pnia mózgu. Lekarze nie dawali mu praktycznie żadnych szans na przeżycie…

Po wielu tygodniach spędzonych w szpitalu wyszedł do domu. Jeden ze specjalistów w Polsce stwierdził, że nie odzyska sprawności w rękach i nogach, ale pani Beata widzi postępy i nie traci wiary. Nie pracuje od lutego, poświęciła się opiece nad mężem i nastoletnim synem.

Za nimi turnusy neurorehabilitacyjne. To drogie wyjazdy – jeden taki turnus może kosztować ponad 25.000 zł. Leczenie pochłonęło wszystkie oszczędności rodziny. Na stronie siepomaga.pl trwa cykliczna zbiórka pieniędzy, a już 18 sierpnia (niedziela) na Lewitynie odbędzie się charytatywny festyn rodzinny.

Bawimy się w godzinach 12-19. Zaplanowano m.in. występy lokalnych artystów, atrakcje dla dzieci, a także zawody na pumptracku (godz. 13-17) i wizytę drużyny „Wilki Łódzkie” (godz. 14-16). Zawodnicy dadzą pokaz futbolu amerykańskiego oraz przeprowadzą warsztaty (dla całych rodzin) z bezdotykowego futbolu flagowego (na warsztaty zgłaszamy się pisząc na adres rapterapia@gmail.com).

Na festynie będzie także możliwość analizy BMI i pomiaru tkanki tłuszczowej. Natomiast o godz. 15.00 chętni wezmą udział w warsztatach jogi twarzy. Wyniki zawodów na pumptracku poznamy na koniec imprezy – o godz. 18.50.

Festyn organizuje Komitet Społeczny Rap Terapia, TUTAJ znajdziecie stronę wydarzenia na FB.