OPINIE

“Zdrowy naród bez odchyleń” to hasło w centrum miasta

Obóz Narodowo-Radykalny po swojemu edukuje pabianiczan.

Mieszkańcy idący ul. Zamkową mogą zobaczyć na jednej z tablic ogłoszeń, niedaleko Centrum Handlowego Echo, plakat z napisem “Zdrowy naród bez odchyleń”. Według podpisanego na nim ONR ma on pełnić funkcję edukacyjną. Polacy mają wybór. Ikonki z jednej strony przedstawiają obywatela z liściem marihuany, butelką i oznaczonego jako LGBT. Z drugiej są wysportowani patrioci: ludzie z flagą w ręku, podnoszący sztangę i myślący o Polsce.

Niektórzy pabianiczanie, z jakimi udało nam się porozmawiać, twierdzą, że taka otwarta propaganda przy głównej ulicy miasta może dziwić w momencie, kiedy sąd właśnie nakazał wycofanie nalepek “Strefa wolna od LGBT”, dołączonych do “Gazety Polskiej”. Inni popierają inicjatywę ONR.

Tagi:

10 komentarzy do ““Zdrowy naród bez odchyleń” to hasło w centrum miasta

  1. @muki to że współczesna medycyna nie leczy poważnych zaburzeń neurologicznych, nie oznacza, że trzeba głosować na LGBT tylko dla tego, że mają zaburzenia neurologiczne w części mózgu odpowiedzialnej za popęd płciowy.

 1. Pakuj ze sztangielką, to będziesz mógł patrioto obić ryja jakiemuś odchyleńcowi. “Logika” wg tzw. ONR.
  Dziwnym trafem, wśród tych patriotów jest wielu obcujących z prochami na co dzień (i czerpiących z tego faktu super profity).
  Grafika zatem od czapy…

  1. @princeofwales twierdzisz waść, że chorzy na LGBT nie biorą narkotyków? Czyli te poważne zaburzenia neurologiczne, czynią ich/je odpornymi na amfetaminę i inne serotoninodpaminergiczne halucnogeny? I ty jeszcze nie masz Nagrody Nobla!?

   1. @Komuch Tak, tak – w latach 30 XX wieku te schorzenia zdiagnozowali – wybitni naukowcy – tez wymyslili odpowiedni plan dla nich – jak i dla ludnosci mieszkajacej na wschod od nich… tez z nimi cos nie tak bylo…

    1. @ksionc geju, marksizm postuluje, że potrzeby bytowe matki z sześciorgiem dzieci, są ważniejsze, niż zaspokojenie seksualne burżuja. Gdyby Biedroń nie był gejem, to by był zwykłym burżujem, obojętnym na los matek z wielodzietnymi rodzinami. Biedroń to zwykły burżuj, tyle że homoseksualista. @ksionc, gdyby w Europie było nadal legalne niewolnictwo, to byś sobie kupił męskiego, heteroseksualnego niewolnika, żeby go gwałcić i zaspokajać się zboczenie seksualnie. Marksizm nie uznaje niewolnictwa w żadnej postaci.

 2. @princeofwales dodam, że nie uważam Biedronia i innego lewactwa seksualnego za prawdziwą lewicę. Lewica ma postulaty ekonomiczne i sprawiedliwości społecznej, a nie ma tego u Biedronia i reszty LGBT.
  LGBT jest szkodliwe społecznie i dla prawdziwych lewicowców, nie jest do przyjęcia.
  Lewactwo obyczajowe, a ekonomicznie to najbardziej wsteczne poglądy-obrzydliwość…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *