OPINIE

“Zdrowy naród bez odchyleń” to hasło w centrum miasta

Obóz Narodowo-Radykalny po swojemu edukuje pabianiczan.

Mieszkańcy idący ul. Zamkową mogą zobaczyć na jednej z tablic ogłoszeń, niedaleko Centrum Handlowego Echo, plakat z napisem “Zdrowy naród bez odchyleń”. Według podpisanego na nim ONR ma on pełnić funkcję edukacyjną. Polacy mają wybór. Ikonki z jednej strony przedstawiają obywatela z liściem marihuany, butelką i oznaczonego jako LGBT. Z drugiej są wysportowani patrioci: ludzie z flagą w ręku, podnoszący sztangę i myślący o Polsce.

Niektórzy pabianiczanie, z jakimi udało nam się porozmawiać, twierdzą, że taka otwarta propaganda przy głównej ulicy miasta może dziwić w momencie, kiedy sąd właśnie nakazał wycofanie nalepek “Strefa wolna od LGBT”, dołączonych do “Gazety Polskiej”. Inni popierają inicjatywę ONR.

Tagi:

10 komentarzy do ““Zdrowy naród bez odchyleń” to hasło w centrum miasta

  1. @muki to że współczesna medycyna nie leczy poważnych zaburzeń neurologicznych, nie oznacza, że trzeba głosować na LGBT tylko dla tego, że mają zaburzenia neurologiczne w części mózgu odpowiedzialnej za popęd płciowy.

   1. @dry U Ciebie jest jeszcze cos co można zaburzyć czy fałdy proste jak stół?

 1. Te ulotki czy plakaty to zwykłe śmieci.
  Szkoda czasu na takie pierdoły.

 2. Pakuj ze sztangielką, to będziesz mógł patrioto obić ryja jakiemuś odchyleńcowi. “Logika” wg tzw. ONR.
  Dziwnym trafem, wśród tych patriotów jest wielu obcujących z prochami na co dzień (i czerpiących z tego faktu super profity).
  Grafika zatem od czapy…

  1. @princeofwales twierdzisz waść, że chorzy na LGBT nie biorą narkotyków? Czyli te poważne zaburzenia neurologiczne, czynią ich/je odpornymi na amfetaminę i inne serotoninodpaminergiczne halucnogeny? I ty jeszcze nie masz Nagrody Nobla!?

   1. @Komuch Tak, tak – w latach 30 XX wieku te schorzenia zdiagnozowali – wybitni naukowcy – tez wymyslili odpowiedni plan dla nich – jak i dla ludnosci mieszkajacej na wschod od nich… tez z nimi cos nie tak bylo…

    1. @ksionc geju, marksizm postuluje, że potrzeby bytowe matki z sześciorgiem dzieci, są ważniejsze, niż zaspokojenie seksualne burżuja. Gdyby Biedroń nie był gejem, to by był zwykłym burżujem, obojętnym na los matek z wielodzietnymi rodzinami. Biedroń to zwykły burżuj, tyle że homoseksualista. @ksionc, gdyby w Europie było nadal legalne niewolnictwo, to byś sobie kupił męskiego, heteroseksualnego niewolnika, żeby go gwałcić i zaspokajać się zboczenie seksualnie. Marksizm nie uznaje niewolnictwa w żadnej postaci.

 3. @princeofwales dodam, że nie uważam Biedronia i innego lewactwa seksualnego za prawdziwą lewicę. Lewica ma postulaty ekonomiczne i sprawiedliwości społecznej, a nie ma tego u Biedronia i reszty LGBT.
  LGBT jest szkodliwe społecznie i dla prawdziwych lewicowców, nie jest do przyjęcia.
  Lewactwo obyczajowe, a ekonomicznie to najbardziej wsteczne poglądy-obrzydliwość…

Comments are closed.