ROZRYWKA

Zenek wystąpi tydzień po tygodniu

Gwiazdy disco polo mają wzięcie.

Zenek Martyniuk wraz z zespołem „Akcent” wystąpi na tegorocznych Dniach Gminy Lutomiersk. Impreza odbędzie się 8-9 czerwca na stadionie sportowym przy ul. Mickiewicza 4. Pierwszy dzień to zmagania sportowe, a na sobotę przygotowano szereg występów i koncertów (TUTAJ plakat ze szczegółowym harmonogramem, a TUTAJ strona wydarzenia na Facebooku). Zenek Martyniuk zaśpiewa o godz. 22.00 (koncert potrwa godzinę).

Niecały tydzień później (w piątek 15 czerwca) Martyniuk pojawi się na XX edycji Święta Truskawki w Buczku. To nie wszystko – na scenie zobaczymy także Sławomira. Piątkowa impreza upłynie pod znakiem muzyki tanecznej i disco polo. W sobotę zagrają zespoły: Loverboy, Extazy i Lady Pank. W niedzielę zobaczymy Marcina Dańca, Zespół Weekend i Sylwię Grzeszczak.

Sławomir będzie również na Dniach Rzgowa – zaśpiewa tam 25 sierpnia. Oprócz niego zobaczymy m.in. grupę After Party i kabaret Cezarego Pazury. Na 26 sierpnia (niedziela) zaplanowano piknik rodzinny, pokaz grupy cyrkowej i występ Andrzeja Rybińskiego (CZYTAJ TUTAJ).

(Fot. Marcin Mietlowski)


Jeden komentarz do “Zenek wystąpi tydzień po tygodniu

Comments are closed.