KOMUNIKACJA

Zmiana trasy N4B

W związku z planowanym dopuszczeniem do ruchu ronda Solidarności w Łodzi oraz ulic przyległych, od nocy z soboty 28 na niedzielę 29 października ulegnie zmianie trasa nocnej linii N4B. Jednocześnie tej samej nocy nastąpi zmiana czasu z letniego na zimowy – wskazówki zegarów zostaną przestawione z godz. 3.00 na 2.00.

Z uwagi na kontynuację prac inwestycyjnych na ul. Telefonicznej w rejonie wiaduktu kolejowego, od nocy z 28 na 29 października autobusy linii N4B będą kursowały z Pabianic bez zmian do przystanku Kościuszki/Zielona, następnie pojadą ul. Zachodnią, Próchnika, Rewolucji 1905 r., Sterlinga, Północną, Źródłową, Pomorską i dalej obecną trasą z wjazdem kieszeniowym pod zajezdnię Telefoniczna.

Z pętli Stoki Skalna autobusy dojadą bez zmian do skrzyżowania Pomorska/Tamka, następnie pojadą objazdem ul. Pomorską, Źródłową, Północną, Sterlinga, Jaracza, Zachodnią do przystanku Kościuszki/Zielona i dalej stałą trasą do Pabianic.

W noc zmiany czasu (z 28 na 29 października) kursy autobusów N4B będą realizowane bez zmian, a więc autobus dodatkową godzinę odstoi na pętli Dworzec PKP w Pabianicach:

kursy z Łodzi (przystanek przesiadkowy Kościuszki/Zielona): 0.30, 2.30 (czas letni)
kursy z Pabianic (krańcówka Dworzec PKP): 1.59 (czas letni), 3.59 (czas zimowy)