KOMUNIKACJA

Zmiany na liniach D i N4B. Bus “Polmix” nie pojedzie już do Łodzi

• Przedsiębiorca „Polmix” PHU P. Biniecki, A. Kubicki s.j. podjął decyzję o likwidacji od poniedziałku 2 lipca linii na trasie Pabianice Waltera-Jankego – Łódź Kościuszki / Radwańska.

• Od poniedziałku 2 lipca Zakład Komunikacji Miejskiej w Łasku wprowadza zmianę rozkładu jazdy linii D. Korekta dotyczy tylko odjazdów w dni powszednie wolne od nauki szkolnej.

Z pętli Sikorskiego do Łasku:
» kurs z godz. 6.05 zostanie skrócony do Dworca PKS w Łasku (dotychczas wykonywany do Dworca PKP),
» kurs z godz. 15.00 będzie przyspieszony na 14.50,
» kurs z godz. 17.15 będzie przyspieszony na 17.10 i zarazem zostanie wydłużony do Dworca PKP w Łasku.

Z Łasku do pętli Sikorskiego:
» dotychczasowy kurs wykonywany o 7.10 z Dworca PKP w Łasku, będzie rozpoczynał się o 6.50 na Dworcu PKS przy ul. Zielonej,
» kurs z godz. 14.55 z Dworca PKS będzie przyspieszony na 14.50,
» dotychczasowy kurs realizowany o 18.10 z Dworca PKS będzie rozpoczynał się o 18.06 na Dworcu PKP.

• Od soboty 30 czerwca autobusy linii N4B będą kursować w Łodzi objazdem z powodu przebudowy ul. Jaracza na odcinku od ul. Kilińskiego do ul. Wschodniej. Autobusy z pętli Stoki Skalna pojadą bez zmian do skrzyżowania ulic Jaracza i Kilińskiego, następnie pojadą objazdem ulicami: Kilińskiego, Rewolucji 1905 r., Próchnika i Zachodnią do Kościuszki, skąd dalej pojadą stałą trasą do Dworca PKP w Pabianicach. Zmiana obowiązuje wyłącznie w podanym kierunku.

Przystanki dodatkowe na trasie objazdu: Kilińskiego / Rewolucji 1905 r.; Rewolucji 1905 r. / Wschodnia; Rewolucji 1905 r. / Piotrkowska.

Aktualne rozkłady dla D i N4B znajdziecie na stronie komunikacjapabianice.pl.