KOMUNIKACJA

Zmiany na skrzyżowaniach. Które otwarte, które zamknięte?

Wykonawca remontu linii 41 informuje o zmianach.

Od 6 marca (niedziela) umożliwiony zostanie przejazd (północ-południe) przez skrzyżowanie ulic Zamkowa/Narutowicza/Traugutta, na całej długości ulic Narutowicza oraz Traugutta będzie odbywał się ruch dwukierunkowy. W tym samym dniu otwarte dla przejazdów w kierunku północnym (Kościuszki -> Pułaskiego) zostanie skrzyżowanie ulic Zamkowa/Kościuszki/Pułaskiego.

-Ruch jednokierunkowy zostanie przywrócony na całej ul. Pułaskiego oraz na ul. Kościuszki (między ul. Kolbego, a Zamkową).

-Ruch dwukierunkowy będzie nadal obowiązywał na ul. Kościuszki (między ul. Skłodowskiej – Curie, a Kolbego). Na odcinku ul. Zamkowej od ul. Traugutta do ul. Pułaskiego zostanie utrzymany zakaz ruchu za wyjątkiem wjazdów docelowych.

-W związku z rozpoczęciem przebudowy torowiska w obszarze skrzyżowania ul. Warszawska/Sikorskiego 7 marca (poniedziałek) zamknięty zostanie zjazd ze skrzyżowania w ul. Sikorskiego. Ruch pojazdów poruszających się ul. Warszawską zostanie skierowany w ul. Nawrockiego, zaś pojazdy wyjeżdżające z ul. Nawrockiego będą zobligowane do skrętu w prawo. Dojazd do ulicy Sikorskiego będzie możliwy objazdem ulicami Warszawska – Partyzancka. Wprowadzone zostaną również zmiany w trasach kursowania linii transportu zbiorowego.