FAKTY

Parking do poszerzenia

Wystarczy niewiele, by było wygodniej.

W 2015 roku urządzono parking koło szpitala (przy ul. Wiejskiej) – okazało się to strzałem w dziesiątkę. Niestety, samochody bardzo często muszą parkować na nieutwardzonym terenie tuż przy płocie ZWiK albo dalej w stronę ul. Miodowej. A wystarczy ułożyć tam płyty jumbo.

Z interpelacją w sprawie poszerzenia parkingu o obszar przy stacji uzdatniania wody zwrócił się do prezydenta radny Antoni Hodak. Grzegorz Mackiewicz odpisał, że dołoży starań, by znalazły się na to pieniądze. Stwierdził, że parking od początku powinien być po obu stronach. Zapoznaj się z pismem radnego i odpowiedzią prezydenta – TUTAJ.


SPRAW SOBIE T-SHIRT Z TRAMWAJEM “41”
Tagi:

3 komentarze do “Parking do poszerzenia

  1. Pan prezydent raczy żartować – wszystkie środki w tym roku zostały już rozdysponowane?! to ładnie pan gospodarzysz. Utwardźcie tam kostką którąą zabraliście z platformy przy “trójce”

  2. Antek na urlopie robi mamie zdjęcia ? Trza było bryki mamy nie fotografować …

  3. Proponuję Antoniemu i Grzegorzowi zapoznać się z koncepcją dróg rowerowych dla Pabianic (projekt w ubiegłym tygodniu składany do dofinansowania) aby nie było blamażu, że parking w pasie planowanej ścieżki budujecie.

Comments are closed.