– Bardzo prosimy o zachowanie czujności i niewpuszczanie do mieszkań osób postronnych – mówi Tomasz Makrocki, komendat Straży Miejskiej w Pabianicach.
Wczoraj, 24 marca, mieszkaniec jednego z bloków przy ul. Tkackiej zgłosił do Straży Miejskiej prośbę o interwencję w sprawie 2 osób, które dzwonią poprzez domofon do mieszkańców i przedstawiają się jako pracownicy sanepidu. Kobieta i mężczyzna mieli dopytywać lokatorów o smak wody w kranie.
Straż Miejska ustaliła, iż sanepid nie prowadzi tego typu akcji. Na osiedle został wysłany patrol Straży Miejskiej. Poinformowano także dyżurnego policji.
– Bardzo prosimy o zachowanie czujności i niewpuszczanie do mieszań osób postronnych – mówi Tomasz Makrocki, komendat Straży Miejskiej w Pabianicach.