FAKTY

Zaginął Damian Paradowski

Policjanci z Pabianic poszukują zaginionego Damiana Paradowskiego.

Mężczyzna ostatni raz kontaktował się z rodziną 5 czerwca 2021 roku. W tym czasie przebywał w Anglii na terenie dzielnicy Euston/King Cross. Zaginiony do dziś nie powrócił do miejsca zamieszkania, jak również nie nawiązał kontaktu z bliskimi.

Dane z komunikatu

Damian Paradowski, lat 32, zam. Anglia, Londyn, dzielnica Euston, King Cross

RYSOPIS: szczupłej budowy ciała, wzrost 170 cm, włosy krótkie z zakolami na czole, uszy normalne, przylegające, oczy zielone, duży nos, uzębienie pełne.

ZNAKI SZCZEGÓLNE: blizna po oparzeniu na całej klatce piersiowej, zdeformowany palec wskazujący prawej dłoni, wypukła blizna po rozcięciu na środku czoła, tatuaż przedstawiający tribal, umiejscowiony na lewym barku,

UWAGA

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego lub mające jakiekolwiek informacje o losie mężczyzny, proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu 47 8424 315/ 693 997 297, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00, bądź z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach telefon całodobowy 47 8424 300 lub drogą mailową: dyzurny@pabianice.ld.policja.gov.pl. Policja zapewnia pełną anonimowość.