FAKTY

Ciebiada szefem miejskich struktur PiS. Flajszer odpadł

Wybory w Prawie i Sprawiedliwości. Zmiany personalne.

Dziś odbyły się wybory w lokalnym PiS-ie. Największym zaufaniem działacze obdarzyli Krzysztofa Ciebiadę, który stanął na czele miejskiego zarządu partii. Do tego organu załapał się także Włodzimierz Stanek i Monika Cieśla. Pojedyncze głosy otrzymał dotychczasowy szef struktur Waldemar Flajszer.

Flajszer jest we władzach powiatowych. Tu zasiadają także senator Maciej Łuczak, Halina Cyrulska z Konstantynowa Łódzkiego, Włodzimierz Stanek, Monika Cieśla, Jarosław Kosmala i Krzysztof Ciebiada. Na razie nie został wyłoniony szef zarządu powiatowego. Wiele wskazuje jednak na to, że na jego czele stanie senator Maciej Łuczak.

(Fot. jum/Paweł Nowak)

31 komentarzy do “Ciebiada szefem miejskich struktur PiS. Flajszer odpadł

  1. i bardzo dobrze :) było chore, że PiSem w mieście kieruje koleś, ktory gra na dwa fronty, co jest tajemnicą polisztynela, nie bez powodu ostatecznie BSR obronił mu stołek wiceszefa rady powiatu, a i z Platformą mial dobre relacje. Ciebiada to gwarancja, ze PiS będzie PiS-em.

  2. No, wysmienity wybór!! ehhehehh
    Pis ma spore poparcie, ale z takim “przywódcą” to daleko nie zajedziecie lokalnie

  3. PiS w Pabianicach musi być naprawdę słaby skoro szefem pabianickich struktur w mieście zostaje gościu z Ksawerowa :) śmiech na sali…

  4. Skoro tak mało “członków” uważa inaczej i nie jest w stanie się sprzeciwić, to nie sprzeciwi się także ponownej kandydaturze KC na prezydenta Pabianic ( do skutku lub zakazu ustawowego dla Mackiewicza). Taki rodzaj demokracji w PIS-ie.

  5. Ja bym wybrał tego co liczyć nie potrafi… zawsze wtedy
    może się udać do swego księdza z parafii… i niechaj tym
    warcholstwem rządzi laciek, trep czy inna szuja – ALLELUJA !

  6. Kosmala to jeszcze z prokuratorem ma problem. A ciebiada bez wykształcenia i inteligencji. Poprowadzi partię do upadku

  7. No to ok, czyli że kilka chwil i PiS w Pabianicach wyleci w kosmos. Tak samo jak większość w Radzie Miejskiej. Szkoda naszych głosów na PiS bo taki felek jak ten gość potrafi jedynie zawalczyć o własną dużą dupę co pokazuje poprzez swoje dotychczasowe działania – lansik jedynie na hasłach, robota za super kase w PGE a ludzie niech cierpią bo są naiwni. Sory ale dla mnie to żenada.

  8. @guau,@Rataj, @Xawerów, antyJAREK,@Geko typowe trolle , czy w ogóle warto coś pisać na temat waszych śmiesznych rajdów. Albo zostaliście wywaleni z PiS na zbity ryj albo nikt wam dupy wyżej nie podsadził i wieczny żal. Albo z was zwyczajne platfusowe klakiery.

    1. Tematyk, w punkt trafiłeś! Niektórzy żale wylewają z frustracji po porażkach. Internet to świetne narzędzie psychologiczne, żeby sobie poradzić z problemami ze sobą ;)

    2. A ja uwielbiam ten kwik lewactwa!!! Czym więcej platfusiarnia i reszta oszołomów wyje, tym lepiej.

      1. Inteligencją widać nie grzeszysz. Dobrym wychowaniem też nie. Cóż, jak tatuś i mamusia za młodu nie nauczyli to już natura tego nie zmieni. Bujaj się dalej w obłokach.

        1. A ty jesteś super inteligentny i tatuś ubek i mamusia z ormo nauczyli cię stąpać realistycznie.po ziemi i wierzyć w brednie oszustów i złodziei.

  9. To prawda tylko Stanek na Prezydenta Miasta. Ma bardzo duże poparcie społeczne. Brawo PiS, brawo przyszły Prezydent Stanek!

  10. Podobno Mackiewicz włosy z głowy rwie jak słyszy,że Stanek będzie kandydatem

    1. Ma się czego bać. Poparcie prawie 50 dla partii plus mocno, popularny kandydat potrafiący się promować to realna szansa na odsuniecie tej chorej POBSRowskiej kliki od władzy w mieście i powiecie. Trzęsą portkami i mają powody. Mam nadzieję, że ludzie nie dadzą się zwieść tym pustym lanserom i koryciarzom z PO i BSR znów.

  11. Po histerycznych komentarzach co niektórych pisuarów już widać, że się boją o swoją przyszłość. I dobrze niech się boją!

  12. Skąd tyle jadu u tych ludzi ?
    Wybrali demokratycznie to należy pogratulować i patrzęc co się zmieni
    A jeśli opluwają to znaczy ze się boja

Comments are closed.