FAKTY

44-letnia pabianiczanka odnaleziona

Poszukiwania trwały blisko tydzień. Kobieta odnalazła się cała i zdrowa w Łodzi.

Agnieszka S. wyszła z domu 1 marca około godziny 14.30 i przez kilka dni nie skontaktowała się z rodziną. Córka zaginionej poinformowała na portalu społecznościowym, że kobieta pojechała w sprawie pracy – prawdopodobnie busem do Łodzi. Ruszyła lawina udostępnień i policyjne poszukiwania. Zakończyły się dziś, po 6 dniach:

– W godzinach dopołudniowych policjanci wydziału kryminalnego pabianickiej komendy odnaleźli na terenie Łodzi zaginioną 44-latkę – mówi kom. Joanna Szczęsna.

Kobieta jest cała i zdrowa, na jej prośbę policja nie udziela więcej informacji.

Przypomnijmy, że wczoraj (6 marca) odnalazł się inny poszukiwany – 53-letni mieszkaniec Ksawerowa, który wyszedł z domu 20 lutego. Mężczyzna pojechał do pracy na terenie Bełchatowa, ale nie wrócił do miejsca zamieszkania. Po publikacjach komunikatu o jego zaginięciu i nawiązaniu kontaktu z rodziną sam zgłosił się do jednostki policji.