OPINIE

Działacz z Pabianic: „Lepszy Kaczygród niż faszystowska niewola”

Marek Błoch w kontrowersyjny sposób zachęca do głosowania na przedstawicieli swojej partii.

Marek Błoch, były radny powiatowy z ramienia PiS, nie ukrywa niechęci do opozycyjnego obozu politycznego. Robi to publicznie – w mediach społecznościowych. Niedawno na swojej tablicy udostępnił post z treścią: „Jeżeli chcesz aby Polska była niemiecką kolonią głosuj na Koalicję Europejską. Jeżeli chcesz aby Polska była Polską głosuj na PiS” i opatrzył do podpisem: „Prosty wybór….!!!” (zdjęcie obok).

Oprócz słów poparcia, jeden z internautów skrytykował: „Chyba Kaczogrodem”, nawiązując tym samym do prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Błoch odpowiedział mu: „lepszy Kaczygród niż faszystowska niewola…..”.

Marek Błoch w minionej kadencji zasiadał w Radzie Powiatu. W międzyczasie znalazł zatrudnienie w PGE – Elektrowni Bełchatów na stanowisku starszego specjalisty ds. budowlanych (z wykształcenia jest inżynierem elektrykiem) W wyborach w 2018 roku nie udało mu się uzyskać reelekcji – zdobył 500 głosów.


2 komentarze do “Działacz z Pabianic: „Lepszy Kaczygród niż faszystowska niewola”

  1. Oczom nie wierzę! Wreszcie jakiś rozsądny działacz PiS-u! Jeszcze tylko wyjść z NATO i Unii Europejskiej, zlikwidować VAT ( więcej pieniędzy w kieszeniach Polaków, niemożność wyłudzania zwrotów VAT-u ) i Polska odzyska niepodległość!

Comments are closed.