ROZRYWKA

Mamy 15 tys. kilometrów, ale to za mało

Pabianiccy harcerze biorą udział w konkursie „odLOTTOwa jazda z OSHEE”. Walczymy o 150 tys. zł (całe przedsięwzięcie to 180 tys., wkład własny 15%) – pieniądze będą przeznaczone na „strefę relaksu” w Małeczu, m.in. nowy basen, plac zabaw, boiska do piłki nożnej i siatkówki.

Dla harcerzy kręci już 309 osób. Do tej pory uskładało się ponad 15 tys. kilometrów, co daje nam 6. pozycję w rankingu (dofinansowanie wygrywa pierwsza czwórka rywalizacji, ale im dalsze miejsce, tym niższa nagroda pieniężna). Konkurs trwa do 15 września. Zaliczane są przejazdy tylko i wyłącznie na terenie Polski.

Aby włączyć się w przedsięwzięcie, trzeba zainstalować aplikację Endomondo, a po rejestracji dołączyć do konkretnej inicjatywy – ZOBACZ TUTAJ. Pełną instrukcję znajdziecie TUTAJ.


SPRAW SOBIE T-SHIRT Z TRAMWAJEM “41”