ROZRYWKA

Odważna rola Grzegorza Mackiewicza w przedstawieniu dla Adasia. Jak wypadli inni? [ZDJĘCIA, VIDEO]

W spektaklu “Lustro” wystąpili dziś gościnnie prezydent i wiceprezydenci. Występ wylicytowali i podczas festynu 2 lutego. To kolejna akcja na rzecz ciężko chorego chłopczyka.

Komedia obyczajowa “Lustro” napisana i wyreżyserowana przez Dorotę Olejnik przyciągnęła dziś wieczorem do MOK dziesiątki pabianiczan. Powód był szczególny – dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na leczenie trzyletniego Adasia Maślanki. Przedstawieniu towarzyszył kiermasz i licytacje. Fotel do renowacji i dwa obrazy poszły za łączna kwotę 1.400 zł.

Działająca przy Miejskim Ośrodku Kultury amatorska grupa teatralna „Dla Niepoznaki” znakomicie zgrała się z Grzegorzem Mackiewiczem, Aleksandrą Jarmakowską i Markiem Gryglewskim. W epizodach wystąpili także: przewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof Rąkowski i była radna miejska Zofia Kriger-Kozłowska.

Oto pełna obsada: Jerzy Holweg, Ewa Balcerska-Bączał, Adam Oklejak, Katarzyna Tkacz, Leon Tkacz, Agnieszka Misiak, Aleksandra Jarmakowska, Grzegorz Mackiewicz, Marek Gryglewski. Charakteryzacja – Katarzyna Pikuła, tekst i reżyseria – Dorota Olejnik, dźwięk – Mariusz Bartosik.

Obejrzyj fragment spektaklu:

 

Przypominamy, że cały czas zbieramy pieniądze na leczenie 3-letniego Adasia z PM 11. Brakuje ok. 250 tys. zł. Celem jest 785.000 zł (na immunoterapię przeciwciałami anty-GD 2).

W marcu dla Adasia odbędzie się bieg w Bełchatowie, a w Ksawerowie turniej piłkarski. Dziecku można także pomóc przekazując 1% (cel szczegółowy: Adam Maślanka, KRS: 0000362564) lub wpłacając pieniądze na konto. Dane do przelewu:

Fundacja Mam Serce
ul. Szturmowa 9 lok. 4
02-678 Warszawa
nazwa banku: Millennium Bank
numer konta: 26 1160 2202 0000 0001 6899 7325
tytuł przelewu: Adaś Maślanka

TUTAJ ZNAJDZIECIE STRONĘ ZBIÓRKI
Oto nasze teksty o trzylatku:

Pilnie potrzebna krew dla 3-letniego Adasia
3-letni Adaś jest ciężko chory. Czeka go najważniejsza walka
Dziesiątki chętnych, by oddać krew dla Adasia
Adaś walczy ze złośliwym nowotworem. Ruszyła zbiórka pieniędzy
Festyn i spektakl dla chorego 3-latka
Grubo ponad połowa potrzebnej kwoty na koncie. Adaś, jesteśmy z Tobą!
Adaś łapie formę. Czekamy na kolejny etap leczenia
Operacja wycięcia guza zakończona powodzeniem!

Jeden komentarz do “Odważna rola Grzegorza Mackiewicza w przedstawieniu dla Adasia. Jak wypadli inni? [ZDJĘCIA, VIDEO]

Comments are closed.