FAKTY

Druhowie zapraszają na wystawę i kiermasz na rzecz chorej Różyczki

W niedzielę (13 lutego) między godziną 15.00 a 18.00 w OSP Wola Zaradzyńska odbędzie się  wystawa obrazów (z możliwością zakupu) malowanych przez dzieci ze szkoły i przedszkola w Woli Zaradzyńskiej oraz kiermasz na rzecz dalszego leczenia i rehabilitacji trzyletniej Róży Hawryluk – Kłaniewskiej.

-Będzie można wypić dobrą kawę czy herbatę oraz skosztować dobrego ciasta, a przy tym wesprzeć swoim groszem i wrażliwym sercem  powrót do zdrowia kochanego, pogodnego, dzielnego małego człowieka, przez zakup naprawdę ciekawych prac w wykonaniu dzieci naszej szkoły oraz wzięciu udziału w kiermaszu – zachęcają strażacy.

6 stycznia opublikowaliśmy apel o pomoc dla ciężko chorej córeczki naczelnika OSP Wola Zaradzyńska. Dziewczynka zmaga się z nowotwór złośliwym mózgu. NFZ pokrywa jedynie część kosztów leczenia i rehabilitacji. Dziecko obecnie przebywa z mamą w Niemczech, gdzie w jednej z klinik przechodzi protonoterapię.

Wcześniej samorządowcy i druhowie rozpoczęli challenge. Odbył się piknik, a także akcja oddawania krwi. Cały czas można też wpłacać pieniądze na ZRZUTKĘ.

(Fot. OSP Wola Zaradzyńska)