ROZRYWKA

Nasi młodzi badmintoniści z kilkunastoma medalami

Wrócili łącznie z 8 złotymi medalami, 2 srebrnymi i 4 brązowymi.

W miniony weekend młodzicy UKS Korona Pabianice walczyli w podwarszawskiej Zielonce oraz w Solcu Kujawskim (junior młodszy i młodzik młodszy).

Zielonka

Julia Koralewska, Kamil Markus i Karolina Kopka walczyli 13.12.2020 w Zielonce na Krajowym Turnieju Młodzików. Wrócili  z 4 złotymi 1 srebrnym  i 2 brązowymi medalami. Julia Koralewska zdobyła 1 srebrny medal w grze pojedynczej oraz 2 złote medale w grze mieszanej z klubowym kolegą Kamilem Markusem i w grze deblowej z Kają Ziółkowską (UKS Wschodnia 12 Kielce). Kamil Markus wywalczył 2 złote medale w grze mieszanej z Julią Koralewską oraz w grze podwójnej z Krzysztofem Bibikiem (Sportowa Politechnika Gdańsk). Karolina Kopka otrzymała dwa brązowe medale w grze pojedynczej i w grze mieszanej z Krzysztofem Koperdowskim (KS Badminton Kobierzyce).

Link do wyników TUTAJ

Solec Kujawski

4 złote 1 srebrny,  dwa brązowe medale zdobyli nasi zawodnicy na Krajowym Turnieju Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych w Solcu Kujawskim.
Nikola Nowińska wywalczyła aż 3  złote medale – w grze pojedynczej, w grze podwójnej z klubową koleżankę Amelią Jaworską oraz w grze mieszanej z Adamem Krukowskim (JKB BADKurp Stegna).
Amelia Jaworska zdobyła złoty medal z Nikolą Nowińską oraz brąz w grze mieszanej z Dawidem Dolotem (KKS Ruch Piotrków Trybunalski), Alan Świątczak wywalczył brąz w grze podwójnej z Dawidem Dolotem
Anna Ciężka przywiozła z turnieju srebrny  medal w grze mieszanej z Marcinem Dymowskim (UKS Przemysł Poznań ).

Link do wyników TUTAJ

(Fot. UKS Korona Pabianice/Solec Kujawski)