FAKTY

Pabianiczanka została wiceburmistrzem Rzgowa

Burmistrz Rzgowa Mateusz Kamiński przedstawił dziś pracownikom swoją zastępczynię Monikę Pawlik.

“Do grona samorządowców Gminy Rzgów dołączyła Monika Pawlik, którą zaprosiłem do pełnienia funkcji zastępcy burmistrza” poinformował dziś burmistrz Rzgowa Mateusz Kamiński.

Nowa zastępczyni burmistrza jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończyła również studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, a także podyplomowe studia Master of Business Administration – MBA in Community Management na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Monika Pawlik jest związana zawodowo z samorządem powiatowym i gminnym od ponad 16 lat.

To pabianiczanka. W latach 2005-2018 była pracownikiem Starostwa Powiatowego w Pabianicach. Pracowała w Wydziale Architektury i Budownictwa. Była też członkiem Komisji Przetargowej w zakresie związanym z zamówieniami publicznymi na usługi, dostawy i roboty budowlane. Od 2019 roku była zatrudniona w Urzędzie Miejskim w Konstantynowie Łódzkim na stanowisku kierownika Referatu Gospodarki Przestrzennej i Nieruchomości. Jednocześnie pełniła również funkcję przewodniczącej Komisji Przetargowej w zakresie związanym ze zbywaniem  nieruchomości stanowiących własność gminy oraz była członkiem Gminnej Komisji Urbanistyczno-Architektonicznej, opiniującej plany miejscowe zagospodarowania przestrzennego.

Monika Pawlik ma 39 lat. Jest mężatką, mamą dwójki dzieci.

Przypomnijmy, że od końca 2018 roku dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury w Rzgowie jest pabianiczanka Joanna Papuga-Rakowska, wcześniej m.in. rzecznik starosty Krzysztofa Habury i dyrektor pabianickiego MOK.

(Źródło, fot.: rzgow.pl)