ROZRYWKA

Pani Halina z Pabianic w nowym sezonie “Sanatorium miłości”

  • Wczoraj (niedziela, godz. 21.15) rozpoczął się trzecio już sezon reality show TVP „Sanatorium miłości”.
  • Pełni życia, poszukujący miłości  seniorzy tym razem przebywają w Polanicy-Zdroju,  w sanatorium Wielka Pieniawa.
  • Wśród uczestników jest Halina Jaksa z Pabianic.

W opisie programy czytamy, że Halina z Pabianic to: ” kobieta bezpośrednia, z dużym dystansem do siebie i świata. Jest prawdziwa oraz pełna energii. Słuchając piosenki „Niech żyje bal” Maryli Rodowicz, można pomyśleć, że to utwór właśnie o niej.
Halina nigdy nie narzekała na swoją pracę, lubi to, co robi. Ciężko pracuje, ale też intensywnie się bawi. Lubi poczuć adrenalinę, którą daje jej szybka jazda samochodem lub skuterem. Chociaż jest na emeryturze, nadal pracuje zawodowo na pół etatu. Jest mistrzynią w przyrządzaniu wielu potraw, ale to pampuchy z jagodami, które zbiera osobiście, są jej popisowym daniem!
W życiu osobistym Halina nie miała już tyle szczęścia. Rozstała się mężem, jednak z tego związku ma wspaniałą trójkę dzieci – dwóch synów i córkę. Dzisiaj brakuje jej kogoś, z kim mogłaby po prostu dobrze i miło spędzać czas. Ceni sobie bardziej charakter mężczyzny niż jego wygląd”.

Nie zabrakło opowieści o pasjach, marzeniach i szczerych wyznań. Pani Halina powiedziała, że rozstała się z mężem z powodu nadużywania przez niego alkoholu.

Pabianiczanka zebrała mnóstwo pozytywnych  recenzji. Widzowie określili ją jako pełna pozytywnej energii swojską babkę.

(fot. FB/Sanatorium miłości)

Oto  czołówkę ze wszystkimi bohaterami sezonu: