FAKTY

PUP nagrodził lokalnych przedsiębiorców

Z okazji obchodzonych w maju Europejskich Dni Pracodawców Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach uhonorował firmy, które wyróżniają się w przeciwdziałaniu bezrobociu.

Lokalni przedsiębiorcy zostali nagrodzeni w czterech kategoriach:

  1. Aktywny Zaufany Partner. To wyróżnienie za współpracę w zakresie aktywizacji bezrobotnych i poszukujących pracy oraz wspieranie działań urzędu na lokalnym rynku pracy. Otrzymały je firmy “Pamso” (na zdjęciu głównym) i “Aflofarm”.
  2. Sukces z Dotacją (za aktywne rozwijanie działalności gospodarczej): Doradztwo Sprzedaż Gaz Energia Mariusz Kacperski “DSGE”, M-BUD Mariusz Woch.
  3. Efektywny Pracodawca (m.in za efektywność zatrudnieniową): Zakład Cukierniczy Zygmunt Otomański i Dom Pomocy Społecznej w Pabianicach.
  4. Efektywna Inwestycja w Kapitał Ludzki (za dokształcanie pracowników): Kancelaria Podatkowa Marta Karolewska SP ZOZ Mediksa z Ksawerowa (przedstawiciele na zdjęciu niżej).

Dyrektor PUP Magdalena Werstak szczególnie gratulowała dziś  wyróżnionym, ale nie zabrakło ciepłych słów pod adresem wszystkich przedsiębiorców, którzy współpracują z urzędem. Dziękowała też pracownikom, którzy na co dzień pomagają pracodawcom.

Przypominamy, że w PUP jeszcze jutro Dni Otwarte. Szczegóły TUTAJ