FAKTY

Sekretarz miasta o przeszczepie penisa

Nic co ludzkie nie jest obce sekretarzowi miasta Pawłowi Rózdze. Chętnie wypowiada się na intymne tematy w czasie pracy.

Wczoraj portal tvn24.pl podał informację o przeszczepie penisa, jaki przeszedł 40-latek z RPA. Mężczyzna stracił przyrodzenie 17 lat temu w wyniku komplikacji po zabiegu obrzezania. Zespół lekarzy operował go przez 9,5 godziny – wszystko się powiodło. Jedynym mankamentem jest fakt, że dawcą narządu był biały mężczyzna, a biorcą czarnoskóry.

Dla naszego sekretarza miasta temat okazał się ciekawszy aniżeli omawianie wykonania budżetu na komisjach Rady Miejskiej przed sesją absolutoryjną (wczoraj w godz. 14-16 odbyły się posiedzenia trzech komisji). O godz. 14.46 w komentarzu pod postem udowodnił, że nie jest genitalnym rasistą: Nie ważny kolor, ważna funkcjonalność – napisał (z błędem ortograficznym – „nieważny” piszemy łącznie). Niżej Rózga dodał „roześmianą naklejkę”.


19 komentarzy do “Sekretarz miasta o przeszczepie penisa

  1. Co im chodzi po głowie w tym urzędzie?? Pisowskie obłudniki!

    1. A gdzie ty widziałeś PiS w urzędzie jak tam same pełowce i ich wierny robol nr 1.

  2. Czy redakcja może w imieniu czytelników zapytać Pana Prezydenta Mackiewicza, Czy stanowisko zajęte przez sekretarza miasta na portalu społecznościowym w godzinach pracy w temacie siusiaków jest oficjalnym stanowiskiem urzędu i Pana Prezydenta ? Czy w tym samym imieniu redakcja może się zwrócić do spółki miejskiej PCM z pytaniem, czy czasem żywotne zainteresowanie Pana Rózgi-sekretarza miasta siusiakami nie wynika czasem z jakiś działań strategiczno-marketingowych spółki na rzecz poprawy funkcjonowania urzędniczych organów w mieście ?

  3. jak już temat się pojawił to warto przyjrzeć się się wpisom dyrektorów szkół jakże często również w godzinach pracy ? I ostatecznie sprawdzić jakie filmy oglądali podczas pracy inni bohaterowie z naszego grodu.

    1. Dobrze, dobrze wuefik masz rację, warto się tez przyjrzeć urzędnikom UM i Starostwa, którzy w godzinach pracy w najlepsze robią zakupy w sklepach albo latają w godzinach pracy po mieście z małżonką załatwiając różne prywaty odbierają co miesiąc ryczałcik za paliwo do własnego auta czy mierzą garsoneczki na rynku a potem biedactwa drepczą od pokoju do pokój z kawką i tak pyka sobie czas do 16:00 i do każdego 10-go.

  4. Sekretarz pokazał, że jest normalnym facetem z humorem, za to redakcja, zajmując się tym tematem jest żenująca.

    1. Sekretarz był w pracy za co pobiera pensje z pieniędzy podatników. Więc ma pracować a nie skakać po fejsbukach.

  5. Zamieszczone tu komentarze wymusiły na mnie jedno spostrzeżenie i ponownie chciałabym poprosić o pomoc redakcję. W dni dzisiejszym radni zrobili przed urzędem jakąś konferencje. Z opublikowanego w mediach zdjęcia wynika, że brali w niej udział pracownicy , pabianickich urzędów i spółek miejskich czyli Pan Rąkowski, Pani Biegajło, Pani Krygier-Kozłowska, Pani Kupś i Pan Hile, konferencja odbyła się w godzinach ich pracy. Dlatego prosiłabym o spytanie ich pracodawców czyli obecnego również na konferencji Prezydenta Mackiewicza oraz Starosty Haubury na jakiej podstawie opuścili ci Państwo stanowisko pracy i zażądanie udokumentowania ich nieobecności w pracy. Jeżeli mnie pamięć nie myli to przepisy o sprawowaniu mandatu radnego jasno to regulują. Czy może byli oni na urlopie, odbierali nadgodziny (tylko ciekawe kiedy je wyrobili) Jeśli tak to czy mogą to jakoś udowodnić. Jeżeli nie to czy za nieobecność w pracy zostaną ci Państwo jakoś ukarani ? Dziwna jest też rola Pana Hile czy on na takich uroczystościach jest jako radny czy jako redaktor ? I jaki to ma wpływ na programy pokazywane w telewizji promok ?

  6. Fejsbukowe dochodzenie na poziomie szkoły podstawowej. Śmiać mi się chce z rozdmuchania tego artykułu. Ile wy musicie się nasiedzieć na tym fb, żeby znaleźć tak niesamowity materiał na stronę.

    1. Oj nie Pamięta wół………. ? Jak twoja dofinansowana z pieniędzy publicznych gazetka ścigała Pana Stanka za treści z FB ? Sekretarz był w pracy,więc ma pracować zamiast myśleć o penisach z RPA.

  7. Gość ok i wcale mu się nie dziwię. Lepiej siedzieć na fb niż słuchać pisuarowego bełkotu.

  8. To, że facet był w pracy a myślał o penisach na fb to jedno … ale żenadą jest ortografia pana sekretarza :) Może na jakieś szkolenie do podstawówki go wysłać ? … :)

  9. Panie sekretarzu! Ciekawe hobby – penisy. Radze zostawić to zainteresowanie na czas pobytu w domu, a najlepiej na bezsenne noce.
    Pnie prezydencie! Dziwne i niegodne etycznie jest to, że pan ” n i e d o w d z i” dwóch sprzecznych z sobą funkcji p. Hille – Radny, wiceprzewodniczący Rady i producent materiału do PRO MOKU- instytucji Miejskiej (człowiek orkiestra na partyjnym sznurku).
    Na wielu uroczystościach występuje jako PRO MOK- “kręci materiał” i zabiera głos w imieniu Rady. Wyborcy widzą te powiązania-a Pan nic nie robi by te PATOLOGIĘ zmienić, ale cóż ? Pana nie stać na żadne mądre decyzje. Panu jest to wygodne- bo Hille ( człowiek bez konkretnego przygotowania zawodowego) służy Panu jak piesek przy pańskim korycie- inaczej by zginął, to chłopiec na posyłki bez honoru i ambicji. Czy rozumie w ogóle swój blamaż. Wątpię, to przekracza jego możliwości intelektualne.

    1. Droga Marino ależ Pan prezydent jak najbardziej “d o w i d z i” i czerpie z obu funkcji pełnymi garściami. Propaganda Prezydencka ma się dobrze na PROMOKU i na sesjach przy tak wiernym radnym jak Pan Hile nawet doświadczony Grabarz gra ogony.

Comments are closed.