PORADNIK

Tania i bezpieczna regeneracja DPF

Turbokrymar.pl to niewątpliwy lider w branży regeneracji filtrów DPF. Dzięki niemu uszkodzenia tej części samochodowej przestają być już utrapieniem właścicieli pojazdów i mechaników.

Wykonana przez Turbokrymar.pl regeneracja DPF sprawi, że nie trzeba kupować nowego filtra. W ten sposób zaoszczędzi się sporo pieniędzy, a element, który opuści mury tej firmy będzie działał jak nowy. Dodatkowo, dzięki technologiom stosowanym przez Turbokrymar.pl, usługa ta nie była nigdy wcześniej tak szybka i – co również ważne – przebiega dziś nie zagrażając naturalnemu środowisku.

Aby nie niszczyć przyrody

Filtr cząstek stałych może ulegać uszkodzeniom z kilku przyczyn. Czasami leżą one po stronie kierowcy, w innym przypadku dochodzi na przykład od normalnego zużycia się tej części. Bez względu na powód niesprawności, nie można jej lekceważyć, ponieważ, po pierwsze usterki te zmniejszają moc silnika, co może spowodować pogorszenie bezpieczeństwa jazdy na przykład w czasie wyprzedzania lub omijania. Po drugie natomiast, jak wiadomo zadaniem filtrów DPF w autach z silnikami diesla jest ograniczanie emisji do atmosfery szkodliwych związków, powstających w czasie pracy tego typu jednostki napędowej. Gdy filtr jest uszkodzony, zatruwane jest więc środowisko naturalne, z czym próbuje walczyć firma Turbokrymar.pl. Znajduje się ona bowiem w Białymstoku, czyli w sercu Podlasia. A ten region to dla przyrody jeden z najważniejszych nie tylko w Polsce, ale i w Europie.
Dlatego w firmie Turbokrymar.pl, która działa w branży motoryzacyjnej od dawna i przez te lata zdobyła w swojej dziedzinie ogromne doświadczenie, przekonują, że trzeba oddać filtr do regeneracji, jak najszybciej po zauważeniu pierwszych symptomów uszkodzenia.

Szybka i zgodna z ekologią

Regeneracja DPF jest możliwa do przeprowadzenie kilkoma sposobami. Są tacy, którzy stosują wypalanie lub inne mocno kontrowersyjne metody. Może są one bardzo tanie, ale z jednej z strony nie gwarantują właściwej jakości i skuteczności takiego procesu, co ma oczywiste znaczenie dla bezpieczeństwa działania filtra i silnika. Z drugiej natomiast operacje nie przebiegają również w zgodzie z zasadami ochrony środowiska. Dlatego szukając warsztatu, świadczącego takie usługi, trzeba przedtem sprawdzić, w jaki sposób on to robi.
W firmie Turbokrymar.pl regeneracja DPF przeprowadzana jest w oparciu o szwajcarską technologię FFSolution. To wodna metoda oczyszczania filtra. Cieszy się zasłużona renomą na całym świecie między innymi dlatego, że:
– gwarantuje całkowite bezpieczeństwo
– jest skuteczna w 99 procentach
– przebiega szybko
– nie zagraża środowisku naturalnemu
Ten typ regeneracji DPF polega na oczyszczaniu go strumieniem wody pod ciśnieniem, która dodatkowo uszlachetniona jest ekologicznymi i przebadanymi pod kątem skuteczności detergentami, które zmiękczają i rozpuszczają zanieczyszczenia. Poza tym wodny strumień wspomagają również strzały sprężonego powietrza wpuszczane co jakiś czas do filtra. Następnie jest on suszony gorącym powietrzem. To powoduje, iż znajdujące się tam ostatnie resztki osadów, zmniejszają swoją objętość i są wyrzucane na zewnątrz.

Nie tylko technologia, ale przede wszystkim ludzie

Nowoczesna, sprawdzona i ekologiczna technologia jest ważna w każdej dziedzinie pracy. Ale jak podkreślają sami właściciele Turbokrymar.pl osiągnięcie pozycji lidera w regeneracji DPF, nie byłoby możliwe, gdyby nie pracujący specjaliści najwyższej klasy, dla których to nie tylko zawód, ale i pasja, dlatego cały czas poszerzają swoją wiedzę i dzięki temu rozwija się cała firma.

Zapraszamy również do:
Auto Klinika Białystok
http://autoklinika.bialystok.pl/felgi/malowanie-proszkowe-felg/
ul. Sosabowskiego 1
15-178 Białystok

(tekst partnerski)