FAKTY

Doktor Lesman rezygnuje z pracy

60-letni internista Jarosław Lesman tylko do końca lutego 2017 roku będzie przyjmował w Przychodni Rejonowej PCM na ul. Nawrockiego.

Zostawi ok. 1.700 pacjentów. W pabianickiej służbie zdrowie przepracował 35 lat.
– Odszedłbym z dnia na dzień, ale pracodawca chciał, bym pracował do końca okresu wypowiedzenia, więc jeszcze te trzy miesiące wytrzymam. Będę szukał pracy w placówkach poza Pabianicami – mówi dr Lesman.

Popularny lekarz twierdzi, że odkąd jako radny nie głosował tak, jak życzyłby sobie prezydent, zaczął mieć kłopoty. Mówi, ze znalazł się na cenzurowanym. Zostało wszczęte postępowanie wyjaśniające z powodu niedelikatnego przekazania rodzinie zmarłego informacji o zgonie, a po donosie do Komisarza Wyborczego w Łodzi prezydent polecił kontrolę w miejscu zameldowania lekarza.

– Nie mogę dłużej pracować w atmosferze szukania haków. Jedno „śledztwo” trwa, codziennie mogę dowiedzieć się kolejnych zaskakujących rzeczy o sobie. Tak funkcjonować się nie da. Ponadto straciłem zaufanie do zarządu szpitala – tłumaczy doktor Jarosław Lesman.

6 komentarzy do “Doktor Lesman rezygnuje z pracy

  1. A cóż to za ciekawostek i zaskakujących rzeczy może się dowiedzieć o sobie Jareczek?? Zapewne może to zszokować szeroko rozumianą opinię publiczną, ale jeżeli te nowinki będą prawdą to sam na siebie pan doktór zarzucił “haczyk”.

  2. Jarek jesteśmy z Tobą! Pamiętaj dlatego, że jesteś dobry to szukają na Ciebie haków. Pomogłeś wielu – dlaczego o tym nie napiszą. Intelektem górujesz nad całą tą sitwą kolesi i tego nie mogą znieść. Pamiętaj wielu Cię chwali i dobrze wspomina. Są tacy co dzięki Tobie długo żyją, bo wykazałeś sie fachowością Masz nasze wsparcie moralne. Podjąłeś mądrą decyzję.Tak trzymaj. “Liczą się dni, których jeszcze nie znamy”.

Comments are closed.