FAKTY ROZRYWKA

Najsmaczniejszy wiosenny weekend w Konstantynowie Łódzkim!

Food trucki nadjeżdżają. Już 17 czerwca do Konstantynowa zawitają miłośnicy gotowania „na czterech kółkach”. W dniach 17, 18 i 19 czerwca 2022 r. odbędzie się tutaj wiosenny zlot food trucków. To prawdziwa gratka dla fanów dobrej kuchni i jedzenia pod chmurką. Na rodzinny piknik zapraszają FUTRAKI.

Kulinarne miasteczko stanie na parkingu marketu Kaufland. Food trucki będą karmić mieszkańców Konstantynowa przez trzy dni od 17-19 czerwca. W piknikowej atmosferze będzie można spróbować dań z co najmniej 4 kontynentów.

Eventy „foodtruckowe” wpisały się na dobre w mapę miejskich wydarzeń na świeżym powietrzu. Oryginalne dania z różnych stron świata, nieoczywiste smaki i nęcące zapachy przyciągają całe rodziny. Nie zabraknie dań z kuchni orientalnej, bałkańskiej, śródziemnomorskiej, a także królujących na wszystkich eventach – amerykańskich burgerów i belgijskich frytek. Organizatorzy zapewnią także słodkie przekąski, kawę oraz zimne napoje.

Organizatorem zlotu jest organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.
Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów.

Zlot odbędzie się na parkingu Kaufland przy ul. Spółdzielczej 1.

Piątek: 11:00- 21:00
Sobota: 11:00-21:00
Niedziela 11:00-20:00

Wstęp wolny. Link do wydarzenia TUTAJ

 

(tekst promocyjny)

 

Tagi: