FAKTY

Radny miejski przezywa pabianiczan od: pustej gnidy, ameby, głąba (…)

Od dawna Piotr Różycki w chamski sposób zwraca się do internautów, ale pod tekstem o poszukiwaniu wiedzy na temat wykształcenia Krzysztofa Ciebiady przeszedł samego siebie.

W minioną środę opublikowaliśmy tekst pt. „Sejmik nie miał danych, Sejm nie ma, PGE nie zdradzi tajemnicy o wykształceniu”. To kolejny odcinek serii dotyczącej bezskutecznych starań zmierzających do ustalenia, gdzie i kiedy zdał maturę Krzysztof Ciebiada. Wczoraj (sobota) dyskusja na FB nabrała dodatkowego rozmachu w tym momencie jest 149 komentarzy).

Ciebiada to obecnie poseł i kandydat do Sejmu. Jest członkiem Rady Politycznej PiS i szefem miejskich struktur partii w Pabianicach. Artykuł o niemożności zweryfikowania jego matury rozjuszył radnego miejskiego PiS Piotra Różyckiego. Jeszcze bardziej rozwścieczyły go komentarze internautów, którzy śmieli zwątpić w wykształcenie prominentnego działacza PiS.

Oto jakie epitety zaserwował mieszkańcom radny miejski (uwaga, wulgarne treści!):

• jest Pan małą pustą gnidą, która ocenia świat z pozycji własnych ułomności, niedostatków (…) Czyli małym zawistnym skur…. dla którego ekstremalnym wyzwaniem jest siku pod ciśnieniem. Dla takich odpadów Eko Region powinien utworzyć nowy dział. Rzygać się chce jak się czyta spierdoliny mistrza obsranych gaci. Wyprowadź się do Tczewa diagnoza już na ciebie czeka

• Jakie ty masz amebo argumenty? Że słyszałeś czy, że się zesrałeś? Nie używaj słów, których znaczenia nie rozumiesz. Ja słyszałem, że lubisz wabić cukierkami młodych chłopców, prawda to? Czy tylko ludzie gadają?

• Wyrywkowy to masz proces myślowy a dwa metry mułu nosisz w gaciach. Oświadczenie są sprawdzane wszystkie i dokładnie. Twoje radosne dziecięce fantazje możesz sobie klepać na festynach dla akwizytorów. To twój poziom level hard. Co poszło nie tak Panie Kamilu jakieś zwarcie w nauczaniu początkowym ? Az dziw bierz z głową pełną tylu głupot utrzymuje Pan równowagę

• takie coś to o tobie na mieście mówią. Powtarzając po lekarzu, który odbierał cię przy porodzie a podejrzewam, że śpisz w domu zawinięty w dywan żebyś sobie krzywdy przez sen nie zrobił

• to teraz sobie wbijcie do tych pustych główek, że od znieważenia osoby Posła RP zaczęliście swoje kretyńskie pseudointelektualne wywody. Wolność słowa myli się wam ze swawolą wypowiedzi

• no zrozum w końcu, że uważam cię za głąba :) W nomenklaturze politycznej politycy z PO mówią jesteś Po…ny (…)

To tylko fragmenty. W innym wątku radny odesłał mieszkankę do pracy w domu publicznym. Całą dyskusję znajdziecie TUTAJ:

Opublikowany przez pabianice.tv Środa, 2 października 2019

Nasz komentarz

Poprosiliśmy radnego, aby zaprzestał obrażania mieszkańców, na co pozostał głuchy. Pabianiczanie zaczęli reagować na ordynarne teksty Piotra Różyckiego w taki między innymi sposób: „Pytanie, czy przystoją takie wypowiedzi Szanownemu Panu Radnemu. Chyba że uważa się za kogoś lepszego. I pokazuje jakie ma podejście do mieszkańców”; „Traktuje Pan mieszkańców miasta, którzy mają wątpliwości co do działania tej partii jak szmaty. I mam nadzieję, że nie ujdzie to Panu płazem”.

Trudno jednak oczekiwać, że PiS okiełzna radnego, bo wcześniej pabianickie media już pisały o chamstwie Piotra Różyckiego i włos mu z głowy nie spadł. Jest bliskim kolegą Włodzimierza Stanka, przewodniczącego klubu radnych miejskich PiS. Obaj znani są z podejrzliwości wobec prezydenta Pabianic Grzegorza Mackiewicza, co przejawia się nie tylko na sesjach Rady Miejskiej, ale i w pisaniu doniesień do prokuratury (czytaj TUTAJ I TUTAJ).

CZYTAJ CIĄG DALSZY TEMATU: Apel do władz PiS w sprawie agresywnego radnego
*****

Dbamy o jakość debaty publicznej. Aby uniknąć anonimowego obrzucania się pod błotem i wykorzystania tekstu przez przeciwników politycznych radnego, wyłączamy możliwość komentowania na stronie internetowej. Do dyskusji zapraszamy na nasz profil FB TUTAJ POST). Jednak osoby posługujące się fikcyjnymi kontami muszą liczyć się z tym, że ich komentarze zostaną usunięte.

*****

Wesprzyj nas